Мечтата на капиталиста

Poltargaista

Active Member
Петъчната тема идва в Сряда - просто не успях да устискам...

Автора на проекта се казва Max Temkin и е изпълнил мечтата на всеки капиталист, откакто капитализма съществува!
Общо-взето на Черния петък е успял за 30 минути да продаде 30 000+ лайна за 6$ всяко! Оригинала на статията тук.

Unboxing:
[video=youtube;H22flndW_es]https://www.youtube.com/watch?v=H22flndW_es[/video]
 
На кутията пише Bullshit или ще е истинско или изкуствено, и в двата случая си прецакан, в единия малко повече. :) На капиталиста му няма нищо, на потребителя някой му се е изсрал в мозъка, ако ме питаш мен. :) и кво - $180К за един ден, Черен петък. :) Аз съм за... ;)
 
От: Мечтата на капиталиста

Няколко unboxing-а гледах - потвърждават, че е съвсем истинско съдържанието. :D
А на капиталиста - нищо му няма. Мечтата му е изпълнена - ако може и от лайна да се вадят пари, е - на, $180К за 30 мин! :D

P.S. Единия коментар ми хареса: "Заради това извънземните отказват да говорят с нас!"
 
Нарязал пича кравешки баници и ги разцъква! Ей на това викам аз добра продажба(целия процес - маркетинг и пр.)!

Помня, че един от бившите ми шефове, когато работих като продавач, казваше "Ако твърдиш, че си наистина добър, трябва да успееш да продадеш ла*на на човек с разстройство". Доживях да видя, че и това е възможно.
 

Горе