Мнението ви за 2leva.bg

Asen_76

New Member
Здравейте,имате ли някакви положителни мнения за тези 2leva.bg защото аз нямам. от месеци съм при тях една продажба нямам ,а при другите афилеит сайтове имам стотици левове печалба,особено от Сила бг ,а при тях .за 6 месеца нито една продажба стотици кликовев в афилейтформе от сила бг и pc store имах стотици лева и наи малко по 10 продажби на месец а при тези от 6 месеца 1 продажба нямам .това ме кара да мисля че нещо им куца дай те мнение моля,
 
От: Мнението ви за 2leva.bg

По принцип аз имам смесено мнение за тях. Изкарвах от там макар и минимални доходи. Големия проблем е, че нямат разнообразие на кампаниите. Повечето са за кредити или някакви онлайн магазини за продажба на евтини дрешки със съмнително качество. Ако потребителите на твоя сайт не ги интересуват такива неща, то няма да кликат на рекламите. Аз ги ползвах почти година и имах банер на само една тяхна кампания, която като тематика беше свързана със тематиката на сайта. Но я прекратиха и съответно и доходите ми оттам секнаха.
 
От: Мнението ви за 2leva.bg

Благодаря,махнах ги съмнявам се в тях за коректността.когато бях в АФЙЛЕТФОРМЕ на ден правех по 3 до 5 продажби само на Сила бг .а при тези 2 лева .бг за 6 месеца 1 продажба нямам на нито една кампания.как да не се съмнявам.
 

Горе