Мнение за домейн?

Victor R

Well-Known Member
Имаме домейн (т.е. имам защото си е на мое име), купен преди време за услуга , която явно никога няма да стартира.
Според вас заслужава ли си да се разделям с него и какво мислите, че мога да му взема?
Estibot и десетки други съм ги гледал, но никога не съм вярвал в техните начини на оценяване.

Домейнът е cryo.io .
Благодаря и поздрави.
 
На https://namebio.com/ можеш да видиш как се продават 4-буквените .io домейни. Гледай за някакъв по-кратък, примерно последната 1 година. После виж за cryo думата, без да посочваш разширение. След това прецени дали искаш да го продаваш :)
 
Първо, нищо не ми говори, второ - тъп е, трето - какво ще направиш на такъв домейн? Коктейли ли ще продаваш? Не се обиждай, искаше мнение и аз ти го дадох. Пфф... никой една стотинка няма да му даде! Аз в този форум съм давал безплатни домейни, казвам ти безплатни, пак никой не ги искаше. Мисли малко.
 
Няма за какво да се обиждам. Мерси за мнението, предполагам, че и услугата не би разбрал ако я бяхме реализирали, вероятно затова не ти говори нищо и домейнът. Аз така или иначе след отговорът на @Georgi казах, че се отказвам да го продавам. Няма драма.
 
@Blinky правилно го е усетил, ама гледайки подписа му не се учудвам:) Идеята беше cold storage от типа на Amazon Glacier. И за storage VPS става.
 
А какво мислите за домейн от 10 лесно четими букви, които е съставен от две думи, и в зависимост от това, от коя буква започне да се чете всъщност общо думите са три.
 
А какво мислите за домейн от 10 лесно четими букви, които е съставен от две думи, и в зависимост от това, от коя буква започне да се чете всъщност общо думите са три.
С какво разширение е важно
 
com
аз вече си го регнах
то всъщност може да се прочете по четири различни начина хахах

П.с. Всъщност като се загледах отиват и повече думи, особено ако се вземат под внимание и бг думи и английски думи.
 
Последно редактирано:
com
аз вече си го регнах
то всъщност може да се прочете по четири различни начина хахах

П.с. Всъщност като се загледах отиват и повече думи, особено ако се вземат под внимание и бг думи и английски думи.
Тук вече въпроса отива към лонгтейла комовете, особено ако се вземе под внимание и латинското значение.
 

Горе