Мнение за собствен инфо продукт

lavish

Active Member
Здравейте,
Създавам нов инфопродукт за печалба от Интернет и се нуждая от малко чуждо мнение и критика
:)(Продуктът се разработва, все още не се продава) Съдържанието му включва кутия с 2 диска. В първият диск се намира .pdf ръководство, където е описана цялата информация. В диск 2 се намира видеото към програмата. По-надолу, можете да видите пълното съдържание.

Целта ми е да разбера, дали бихте закупили такъв продукт на посочените по-долу цени? Освен това, интересно ми е да чуя, дали бихте добавили нещо към него? Например някакъв ваш проблем в онлайн бизнеса, който съм пропуснал.

Като цяло, ето и въпросите, на които се надявам да ми дадете отговор:

1. Кое заглавие е по-подходящо?
2. Коя цена ви се струва по-удачна?
3. Бихте ли добавили нещо към съдържанието на продукта? Ако да, какво е то? (моля, напишете го)
4. Бихте ли закупили този продукт?
5. Бихте ли го препоръчали на приятел?

Ако има желаещи, мога да изпратя продукта срещу обратна връзка или ревю, което ще поместя в сайта малко по-късно. Освен това, мога да върна услугата със статия и линк в блога на сайта.

Благодаря!
:)

Ето и подробностите около продукта...

Заглавие

Вариант 1:
Как да стартираш собствен онлайн бизнес?
Вариант2: Как да стартираш страничен доход онлайн?
Вариант 3: Как да стартираш надомна работа онлайн?

Таргет


  • Хора, които искат да стартират собствен онлайн бизнес/страничен доход/надомна работа. (Въпреки, че и всеки напреднал може да научи нещо ново)
  • Текста е лесносмилаем. Всичко е обяснено като за начинаещи.
  • За хора, които ползват WordPress.

Цена


Вариант 1: 69.99 лв
Вариант 2: 79.99 лв
Вариант 3: 99.99 лв

Гаранция за клиента

Гаранцията важи 30 дни след датата на доставка.

"Ако по някаква причина програмата не ти харесва, връщаме ти парите, но дисковете остават в теб!"


Съдържание

Диск 2

Видео



  • Как да оформиш сайта си за да печелиш повече?
  • Как да създадеш онлайн магазин?
  • Как се пуска реклама във Facebook?
  • Как се създава и ползва мейл бюлетин?

Диск 1

Диск 1 съдържа ръководство във формат .pdf. Ето го и съдържанието:

Как да направиш проучване на пазара?

Имаш идея за бизнес/страничен доход/надомна работа? Но се чудиш “дали ще върви”? В главата “Как да тестваш идея за доход” има сигурни белези, че идеята е печеливша и има търсене. Няма да си губиш времето и усилията с грешки.

  • Как да проучиш за търсене във Facebook?
  • Как да проучиш за търсене в Google?
  • Как да проучиш за търсене чрез интервюта?
  • Как да проучиш за търсене чрез отзиви/ревюта от чужди сайтове?


Как да създадеш проект на здрава бизнес основа?

  • 8-те условия на които трябва да отговаря продукта или услугата за да се продава повече и по-често.
  • 3-те тайни на Apple за повече продажби. (Копирай ги и за твоят доход)


Как да продаваш повече?

  • 4 стратегии как да продаваш повече и по-бързо?
  • Как да се нагодиш към желанията на клиента? (Направи това и клиента ще те обикне)
  • Как да пишеш качествено съдържание, което се споделя, носи трафик и продажби?


Как да създадеш собствен продукт или услуга от нулата?

  • Как и къде да намираш идеи за собствен продукт?
  • Как да създадеш собствен продукт стъпка по стъпка?
  • Как да създадеш тестов продукт или услуга под 20 минути?


Как да провериш дали има търсене за услуга или продукт?

  • Как да тестваш услуга?
  • Как да тестваш електронен продукт?
  • Как да тестваш физически продукт?
  • Как да тестваш приложение (App)?
  • Как да разбереш кое и как да подобриш за да се продава продукта/услугата повече?


Нямаш собствен продукт? Как да продаваш чужд, още днес чрез дропшипинг?

  • Как да намериш и избереш дропшипинг доставчик? (Пълен процес)
  • Как да избереш продукт?
  • Как да продаваш повече и отличиш от конкуренцията?

Реклама?


  • Какъв е плана за успех в рекламата?
  • Стратегии, как да намериш и задържиш редовни клиенти?
  • Как да рекламираш във Facebook? (с включено видео как се пускат реклами)
  • Как да си докараш безплатен трафик? (вирусен, реферален)
  • Как да създадеш атрактивна дропшип и афилиейт програма?
  • Как да продаваш чрез имейл маркетинг? (основни принципи)
 
От: Мнение за собствен инфо продукт

Заглавие
Вариант 1: Как да стартираш собствен онлайн бизнес?

Цена
Вариант 1: 69.99 лв

Съдържанието е добре.

Ако бях човек, който тръгва от нулата, бих си я закупил. Има доста полезна информация, която може да се научи. За да я препоръчам първо трябва да я прочета цялата. Зависи как е написано съдържанието към отделните теми, които книгата обхваща. Може да качиш част от книгата (няколко страници), за да се види какво представлява "отвътре", тъкмо ще заинтригуваш повече хора, ако е добре направена.
 
Re: От: Мнение за собствен инфо продукт

Visual - Кой си ти?

Най-важният въпрос!!! За да продадеш такъв продукт трябва:

1. Да си лице.
2. Хората да те познават.

Аз лично ако тръгна да го промотирам, ще си купя някое лъскаво BMW и ще го напълня с момиченца от студентски град, като посланието ще е "ТАКА ЗАБОГАТЯХ!!!". Хората кълват на селяния.

Ако си никой, на никой няма да го продадеш. Пък и не ми се струва нещо кой знае какво като цяло.

Ти колко пари изкара с тези методи? Или изкопира няколко WSO-та? С други думи - тези неща тествал ли си ги или си описвал суха теория?

И цената по-скоро към 29лв.

Оправи си и граматичните грешки, че не са малко.

А тея дискове? 2015-та е, CD-то не съм го ползвал от 5 години. Даже май не работи вече.
 
От: Re: От: Мнение за собствен инфо продукт

Най-важният въпрос!!! За да продадеш такъв продукт трябва:

1. Да си лице.
2. Хората да те познават.

Аз лично ако тръгна да го промотирам, ще си купя някое лъскаво BMW и ще го напълня с момиченца от студентски град, като посланието ще е "ТАКА ЗАБОГАТЯХ!!!". Хората кълват на селяния.

Ако си никой, на никой няма да го продадеш. Пък и не ми се струва нещо кой знае какво като цяло.

Ти колко пари изкара с тези методи? Или изкопира няколко WSO-та? С други думи - тези неща тествал ли си ги или си описвал суха теория?

И цената по-скоро към 29лв.

Оправи си и граматичните грешки, че не са малко.

А тея дискове? 2015-та е, CD-то не съм го ползвал от 5 години. Даже май не работи вече.

Здравей,
Благодаря за отговора!

С тези методи съм създал 2 бизнеса - 1 онлайн магазин и един физически. И двата ги продадох за доста добри пари. В момента започвам нов физически бизнес - собствена марка дрехи (кръстих я Blackout). Отново ще работя онлайн + оффлайн. Всичко, което е писано е тествано и работи. Теория има, но колкото да разбере читателя защо работи. Всичко е подкрепено с конкретни примери и т.н.

WSO - не.

За дисковете - добра бележка. Колебая се между мембършип сайт или дискове. Между другото, продават се доста добре, работил съм и с други, които са продавали информация, не само в България.

Благодаря за обратната връзка!
Поздрави! :)
 
Последно редактирано:
От: Мнение за собствен инфо продукт

Заглавие
Вариант 1: Как да стартираш собствен онлайн бизнес?

Цена
Вариант 1: 69.99 лв

Съдържанието е добре.

Ако бях човек, който тръгва от нулата, бих си я закупил. Има доста полезна информация, която може да се научи. За да я препоръчам първо трябва да я прочета цялата. Зависи как е написано съдържанието към отделните теми, които книгата обхваща. Може да качиш част от книгата (няколко страници), за да се види какво представлява "отвътре", тъкмо ще заинтригуваш повече хора, ако е добре направена.

Благодаря за отговора!

Програмката е точно за хората, които описа - тръгващи от нулата.
 
От: От: Re: От: Мнение за собствен инфо продукт

Как да създадеш атрактивна дропшип и афилиейт програма?

Това трудно ще каже нещо на хората. Аз бих го направил така: Как другите да работят за теб - създаване неотразими дропшип и афилиейт програми?

Най-важният въпрос!!! За да продадеш такъв продукт трябва:

1. Да си лице.
2. Хората да те познават.
...
И цената по-скоро към 29лв.

Оправи си и граматичните грешки, че не са малко.

А тея дискове? 2015-та е, CD-то не съм го ползвал от 5 години. Даже май не работи вече.
Много е важно да си марка (бранд). (Все повече хора ме карат да пиша книги по градинарство.)
На мен 29 лв ми звучат като от магазин втора ръка - едва ли ще науча нещо от ефтин продукт. Знанията или се дават без пари, или се продават скъпо.
Все още срещам по Мрежата да се продават дискове с чалъми. Може би по-удачен вариант е ДВД.
Membership сайт е добра идея - по-лесно и ефективно ще се общува с клиентите, но е за напреднали. Повечето ще предпочетат пратка по куриер с наложен платеж.

С тези методи съм създал 2 бизнеса - 1 онлайн магазин и един физически. И двата ги продадох за доста добри пари. В момента започвам нов физически бизнес

Това го напиши на видно място.
"С описаните в ръководството знания създадох два магазина - онлайн и в центъра на града. Получих много добра цена за тях. Продадох ги и сега строя фабрика."
Успех!
 
От: От: От: Re: От: Мнение за собствен инфо продукт

Все още срещам по Мрежата да се продават дискове с чалъми. Може би по-удачен вариант е ДВД.
Membership сайт е добра идея - по-лесно и ефективно ще се общува с клиентите, но е за напреднали. Повечето ще предпочетат пратка по куриер с наложен платеж.

Още по-добре ще е след изпълнено плащане да те препраща на страница за изтегляне. Или след като клиента купи да му се праща автоматично на пощата линк за изтегляне. Много по удобно и практично е, а и разходите за пратки и времето за ходене по куриерски фирми ще изчезнат. Това е най-добрия вариант според мен и най-добре ще е ако автора го обмисли, защото това с дисковете не ми изглежда много 2015-та година. :)

Ако все пак реши да праща дискове, добра идея ще е да ги брандира. Ще изглеждат много по-професионално. ;)
 

Горе