Мнение за Huawei P10 Lite 2017

Зависи според нуждите ти. Няма лош телефон като цяло. Цената бива гледайки характеристиките на телефона.
 
Един месец едвам го изтраях - малък, кофти дисплей, тъча е ужасен - хваща когато му е кеф.
Доста несполучлив е, по-добре виж за нещо по-ново.
 
Взех миналата година на майка ми такъв и е много доволна. Дори и преди някой друг месец като го разцъквах продължава да се държи отзивчиво, което е нетипично за андроид след първия месец - два. И батерията се държи добре и е пъргав.
А колкото до П9 ... зависи какви изисквания имаш. Бяхме тази година в Амстердам и един приятел с неговия П9 му отнемаше по 10-15 минути да се свърже с ГПС, за което време аз се свързвах, намирах къде трябва да ходим и го спирах, защото нямах ток ... аз не бих си го причинил.

Зависи и колко пари имаш де, може да огледаш и xiaomi mi a1
 
Съвет от мен - ако търсиш качествен Huawei гледай за серията Mate. Изработка, материали, дизайн, чаркове - всичко е с класи над другите им модели. Аз съм с Mate 8 вече повече от година и нямам никакви оплаквания.
 
Съвет от мен - ако търсиш качествен Huawei гледай за серията Mate. Изработка, материали, дизайн, чаркове - всичко е с класи над другите им модели. Аз съм с Mate 8 вече повече от година и нямам никакви оплаквания.
Да, аз съм мате 10 и разликата е огромна. Все пак това се води бизнес серията им.
Вчера излезе и мате 20 ама там цените са...
 
Аз съм с xiaomi mi6 , жената с One Plus 5 - никакви проблеми. Отдавна света не купува само Самсунг и iPhone - та която и марка да избереш от другите (последните им модели) едва ли ще сбъркаш. Чети и ревюта за камери , бързина , проблеми и тн за да си избереш.
 
Отдавна света не купува само Самсунг и iPhone - та която и марка да избереш от другите (последните им модели) едва ли ще сбъркаш.

Ще сбърка :) всичките ми Айфони дето съм купил до момента работят без спирачки :) и нямам никакви проблеми. Ама никакви. И батерията им не умира на 2-рата година както всички казват. Модел 4 или 5 имам на 4 години и повече е.... него не го ползва никой - защото дори майка ми има 6 плюс... аз всяка година си купувам и подарявам на роднини старият модел. Та говоря от името на доста хора ползващи телефона по-различен начин.

Даже батерията на Х ми държи по 2 дена.... и пада на вторият вечерта до около 20%

Е друг въпрос е колко всеки човек е запознат как се ползва Айфон или висок клас Телефони. Или кой какви потребности има или план :) в живота.

Надя си гледа телевизия на него докато готви примерно...

Майка ми си снима проблеми по градината - заразен домат и ала бала.... и си прави архиви.

Чатим си без пари... пращаме си снимки - фул екстри. Сестра ми в Париж също има и зет ми......... Фейс там - видео чат в група - кеф :) плащания и всичко останало няма да обяснявам.

Никога не ползвам Кейс и до сега нямам счупен Айфон. Падания е имало :)

Декември месец ще подменям Х с големия по плана на Теленор - ъпгрейт. Доближаваш старият Айфон до НОВ - разпознават се - прехвърлят ти се всички данни и настройки от старият Айфон и го стартираш :) кеф на макс............

Но все пак най-важното е какво искате от живота.
 
Доближаваш старият Айфон до НОВ - разпознават се - прехвърлят ти се всички данни и настройки от старият Айфон и го стартираш :) кеф на макс............

Но все пак най-важното е какво искате от живота.
Както го прави и всеки андроид телефон...
 
Ще сбърка :) всичките ми Айфони дето съм купил до момента работят без спирачки :) и нямам никакви проблеми. Ама никакви. И батерията им не умира на 2-рата година както всички казват. Модел 4 или 5 имам на 4 години и повече е.... него не го ползва никой - защото дори майка ми има 6 плюс... аз всяка година си купувам и подарявам на роднини старият модел. Та говоря от името на доста хора ползващи телефона по-различен начин.

Даже батерията на Х ми държи по 2 дена.... и пада на вторият вечерта до около 20%

Е друг въпрос е колко всеки човек е запознат как се ползва Айфон или висок клас Телефони. Или кой какви потребности има или план :) в живота.

Надя си гледа телевизия на него докато готви примерно...

Майка ми си снима проблеми по градината - заразен домат и ала бала.... и си прави архиви.

Чатим си без пари... пращаме си снимки - фул екстри. Сестра ми в Париж също има и зет ми......... Фейс там - видео чат в група - кеф :) плащания и всичко останало няма да обяснявам.

Никога не ползвам Кейс и до сега нямам счупен Айфон. Падания е имало :)

Декември месец ще подменям Х с големия по плана на Теленор - ъпгрейт. Доближаваш старият Айфон до НОВ - разпознават се - прехвърлят ти се всички данни и настройки от старият Айфон и го стартираш :) кеф на макс............

Но все пак най-важното е какво искате от живота.

Много грешиш, едва ли ще го разбереш, няма и да се опитвам да те убеждавам. Пиша го, за да знам че съм ти го казал.
Относно покофона около 600лв е. Главното нещо е процесора - snapdragon 845 (с такъв са note 9, s9), батерията че е 4 000mah, 8ГБ рам и задоволителната камера. Много добър телефон е, особено ако се не се нуждаш от топ флагмен
 
Както го прави и всеки андроид телефон...

Не всеки :) бързаш да пишеш. Хубаво е да кажеш клас, марки....
 
Пиша го, за да знам че съм ти го казал.

Аз не купувам Телефон :) купувам Екосистема... услуги... нито ти го пиша, нито ти го казвам... просто споделям с всички.

Не оспорвам никой. Както имам приятели с Айфони - леваци - които за да ми пратят снимка ме питат:

- Ти имаш ли вайбър. Пълни леваци :) .... имат пари дават...

Така и всички с Андроид гледат камерата :) но 95% снимат само селфита, "Видяно в София" и чакай да кача нещо в социалката. Мегапикселите им се виждат в уеб както всички други мобилни глупости - тоест идеално. Като го барнеш с ефекти и всички пощуряват.

Тоест нито са фотографи - нито нищо - но превръщат телефона във фотография в мислите си. Леица :) 3-4-8 камери - стръв за всички...

Около 30 000 + снимки имам... плащам си за 1 терабайт... около 400 видео файли имам...

Цялата ми документация / бизнес е в Айфона. Айпада. Аймака и т н....

Клиенти. Профили. Бележки. Май съм с около 12 000 контакти. Всеки нов контакт преди да му звънна го записвам и като ми звъннат знам кой е и от кой сайт и т н....

Около 10% са с Айфони. Поръчки приемам през iMessages и т н...

Край нямат хубавите неща. 95% съм сигурен, че ги има и за Андроид - но вижте колко % от вас ги ползват...
 
Новината е от днес:

"
Google позволяват на производителите да използват безплатно Android в смартфоните. Това е една от основните причини за популярността на платформата. Едно от малките условия на Google е компаниите предварително да инсталират мобилните им приложения, като Gmail, YouTube, Google Docs и др. Много скоро ще настъпи съществена промяна в начина, по който се разпространява Аndroid, тъй като Google ще започнат да таксуват производителите, за да имат достъп до мобилните приложения, предаде DigitalTrends.

Решението е свързано с разследване на антитръстовите органи в ЕС, които твърдят, че компанията толерира Google Chrome и своята търсачка за сметка на алтернативните решения. По този начин Google вредят на лоялната конкуренция и се облагодетелстват от огромния брой потребители, които ги използват всеки ден. За в бъдеще потребителите ще имат опцията да лицензират приложенията на Google без да са принудени задължително да ги инсталират в устройствата си с Android."
 

Горе