Мнения за Samsung Galaxy Note

lastsentinel

Active Member
Здравейте. Мисля, че ми е вече време да си взема някой по-добър телефон и за момента се спрях на този. Приоритетните ми изисквания са да е перфектна камерата и да е с по-голям дисплей. Ако някой го има ако може да си каже мнението за него ще ми е от голяма полза :) Приемам и препоръки за други смартфони, които да се вписват в изискванията ми. Благодаря :)
 
Мой приятел има такъв и честно да ти кажа, моето мнение е, че е прекалено голям. Харесвам големи телефони, моя е 4.3", ама ноут-а е прекалено голям.
Държах го в ръце, човърках го и какво ли не. Наистина откъм процесор и графичния ускорител е перфектен - няма забавяне, всичко върви гладко като по мед, но в момента в който се опитах да говоря с него за малко да го изтърва. Може би и гланцираното покритие на задния корпус оказва влияние за това, но аз определено не бих си купил точно този телефон.

Бих ти препоръчал да се насочиш към някой 4.3 като Galaxy S 2, каквото ти е препоръчал Обиуан по-горе или HTC Sensation XE, който е моя личен фаворит за перфектен телефон на пазара в момента.

Ако питаш мен, по-добре изчакай месец-два. Тепърва предстоят всякакви международни изложения на които ще се покажат и много от актуалните телефони за тази и следващата година. Аз лично с нетърпение очаквам HTC One X. Само не мога да разбера за какъв чеп са му набутали 4 ядрен процесор и какво приложение ще намери ;)

HTC One S пък ще трябва да наследи Sensation серията.

Очакванията и за двата са да се появят през второто тримесечие на годината или иначе казано до месец-два. Ако не ти е дал фира стария телефон - по-добре изчакай.
 
От: Мнения за Samsung Galaxy Note

Напълно съм съгласен с мнения по-горе. Ноута си е бизнес телефон. Не става да го мъкнеш по джобовете и е голямо за телефон и малко за таблет. Сега ще излиза S III, който се очаква да е доста тънък. Изчакай малко, събери пари и ще имаш по-голям избор.
 
От: Мнения за Samsung Galaxy Note

"Изчакай малко, събери пари и ще имаш по-голям избор." - това е. Аз съм се убедил, че винаги ще има по-нов, по-хубав телефон. Купуваш един, обръщаш се и вече има поне 5 по-добри от твоя а твоя с 2-3 модела е остарял поне... Този клип винаги ми е пълнел душата:
[video]http://www.gametrailers.com/user-movie/the-bates-4000/265867[/video]

Консуматорското общество - в своя апогей :lol:
 
Последно редактирано:
От: Мнения за Samsung Galaxy Note

Благодаря много на всички за съветите. Днес ходих и видях Galaxy Note и наистина е доста големичък, но пък ще е по-удобен за браузване от колкото другите. Още се колебая доста... Ще видя какво ще измисля тия дни :)
 
От: Мнения за Samsung Galaxy Note

Чудех се и аз и си взех Galaxy S2 - Note е добър ама много огромен, като го видях наживо в магазина и се уплаших. То това ще е много неудобно за говорене, все едно е таблет.
 
От: Мнения за Samsung Galaxy Note

Благодаря много на всички за съветите. Днес ходих и видях Galaxy Note и наистина е доста големичък, но пък ще е по-удобен за браузване от колкото другите. Още се колебая доста... Ще видя какво ще измисля тия дни :)
Значи за браузване - повечето сайтове имат мобилни версии и си е перфектно с 4 инчов екран, вярно че по-голямото е малко по-добре но пък за носене и говорене ще е неудобен. Представи си като ти звънне някой и всеки път ще трябва да го вадиш това чудо, също така като го носиш ще е трудно по джобовете, по-скоро му трябва чанта.
 

Горе