Мнения, относно състоянието на Fortumo и проблем със Skrill

Дискусията в 'Разплащателни Системи' стартирана от г-н Димитров, Март 28, 2017.

1. г-н Димитров

г-н Димитров Member

Рег.:
    Ноем 20, 2016
    Съобщения:
    32
    Харесвания:
    9
    Точки:
    8
    Здравейте,

Бих искал да се допитам до колеги, които използват услугите на Fortumo, към този момент. Mоля, да ми споделите, какво е положението там...

Имам нужда от SMS разплащателна система и обмислям, дали отново да не се обърна към mobio, но процентите в момента са им наистина нелепи..

Имам още един казус, за който ще пиша тук, за да не отварям нова тема...

Преди няколко часа се регистрирах в Skrill, като естествено добавих напълно достоверни данни. След успешното регистриране и конфигуриране на профила, започнах да се запознавам със системата, като четях условия за ползване, разглеждах страниците и т.н
    Както си сърфирах, изведнъж стана blank page (бяла страница), помислих, че може да е временно, но достъпа така и не се върна. Проверих през мобилния интернет - от там нямаше проблеми.
    След известно време пробвах отново и взе, че се отвори, но след това пак се получи същото. Изтривах кешове на браузърите и т.н - но нищо!
    Дори не мога да пиша на съпорта... Чудя се дори, в такава ситуация, дали да ги използвам въобще или не..
    Някой имал ли е същия проблем?

Поздрави.

Последно редактирано: Март 28, 2017
  2. the.rampage.rado

the.rampage.rado Well-Known Member

Рег.:
    Окт 11, 2009
    Съобщения:
    1,329
    Харесвания:
    83
    Точки:
    48
    Въобще не ги ползвай тея от скрилл... виж само какви такси ти искат за теглене на парите от баланса и сам ще решиш правилно...

3. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,494
    Харесвания:
    2,072
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Добра алтернатива са и до тук. Както казах - алтернатива. Таксите са им абсурдни, но за сметка от ПейПал могат дати пратят карта. Но кво пък толкова като може да си ги извлачиш в акаунта и от там да си дърпаш. Skrill за момента не са добра алтернатива. Силни са по една основна причина (поне така мисля), поддържат продукти, които при PayPal не са позволени.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice