Много ли дразни директен login page?

Cybertack

New Member
Здравейте,
правя membership сайт и доста се чудех кое как да е, та накрая се спрях на този вариант http://techn.org

Според вас дразни ли директен login page или си е добре така ако рекламирам дейноста на сайта на друго място..

Благодаря на всички предварително!
 
От: Много ли дразни директен login page?

Пусни малко инфо за нерегистрирани. Примерно части от материалите или каквото има там. Ако не това, поне направи първата страница да обяснява за какво е сайта и тн, и дай възможност за регистрация и логин
 
От: Много ли дразни директен login page?

Директно натискам Ctrl+W като попадна на нещо такова.
Без инфо за зарибявка, няма да минеш. А и едва ли искаш да имаш регистрации от чисто любопитство.
 
От: Много ли дразни директен login page?

Добре де да не си мислите, че ще направя такъв сайт и ще зарибявам клиенти с login пейджа? Идеята е да се прави реклама на други места а това е просто съдържанието :)
 
От: Много ли дразни директен login page?

Не е лошо като идея, ама много зависи от съдържанието. Ако си струва и се получи нещо като вирусна реклама ще има успех, ама ако съдържанието не е оригинално, или други го ползват без да те цитират - тогава лошо.
П.С. Здравейте отново на всички.
 
От: Много ли дразни директен login page?

Идеята на сайта е paid membership website и съдържанието главно са книги, скриптове и разни други tool'ове които се продават в момента във форума на digital point и интернет пространството.. Плаща се потребителска такса на месец (примерно за сега е $9.99) и се ползва с усмивка на лицето :)
 
От: Много ли дразни директен login page?

Директно натискам Ctrl+W като попадна на нещо такова.
Аз също.

Ни стаа така и това си е, виж Zip.bg до къде (не я) докараха с иначе толкова възможности за саморекламиране.
Изглежда добра идея ама потребителя обикновено си е бая мързеливо и разлигавено говедо. И всичко да му е пред очите е зор да го накараш да чете, камо ли да си напише потребителско име и парола (то труд...).
Събери някакжа маса зарибени фенове, които да работят после за теб на практика, разпространявайки зарибявката, пък тогава. Важно е обаче да има какво да пращат на познати/слагат в подписи и т.н., дето и другите да са в състояние да видят, пък да се регистрират.

Много лично мнение, разбира се. Може да бъркам.
 
От: Много ли дразни директен login page?

Сайта просто не е насочен към такъв вид потребители които спомена :)

Последните 10 добавени книги! ТУК

За сега спрях регистрацията на потребители но ако някой се интересува преди да е официално пуснат да пише на ЛС....

ПП: Това далеч не е ценното съдържание на сайта в момента имам 391 поста със книги, скриптове и други ресурси!
 
Последно редактирано:
От: Много ли дразни директен login page?

Аз работя по подобен проект, нещата ще са 100% фрий, проекта ще го запазя в тайна от мембърите на предприемач. Аз подкрепям пиратството и каквото имам го споделям с другите, в момента на компютъра имам доста nulled скриптове и ако имах време щях да ги кача в bgcms.com :)
П.П. Това е мое мнение, не е написано с цел заяждане и т.н. :)
 
От: Много ли дразни директен login page?

Да но аз наблягам на контент който не е разпространен, поне не свободно.. По принцип главната идея е да се направи community което плаща на месец такса а общата сума от таксите (разбира се не цялата :) ) се използва за купуване на нови ресурси.. Тук официално няма нелегален контент всичо е с Reseller Rights...
 
От: Много ли дразни директен login page?

Добре де да не си мислите, че ще направя такъв сайт и ще зарибявам клиенти с login пейджа? Идеята е да се прави реклама на други места а това е просто съдържанието :)

Няма значение, трябва да имаш хоум страница, на която става ясно за какво е сайтът и да има регистрация за нови потребители на нея.
 
От: Много ли дразни директен login page?

Няма значение, трябва да имаш хоум страница, на която става ясно за какво е сайтът и да има регистрация за нови потребители на нея.
+1 - един хоумпейдж трябва да си казва како аджеба представлява тоя сайт. А така ка от вида директен логин и малко.... Ctrl + W ми се натиска.:(
 
От: Много ли дразни директен login page?

не се притеснявай няма как да се логне някой който не е регистриран - т.е. страницата ти е предназначена само за вече регистрирани членове а рекламирането на това което предлагаш става от друга страница .
според мен няма значение от къде ще се логва някой дали от същата страница през която се е регистрирал или не

не знам обаче с каква цел се прави това но явно е някакъв маркетингов трик / можеш да споделиш каква ти е идеята за да го направиш така /
и при една от афилиейт програмите която ползвам са отделни страниците за регистрация /безброй афилиейт линкове/ и отделно са login pages (https://www.sfimg.com/ ,https://www.sfimg.com/Resources/MarketingTools.sfi и т.н.)
 
Последно редактирано:
От: Много ли дразни директен login page?

аз не виждам маркетингова давалвера от подобни тръпки

може би се залага на любопитството на хората и определено води до по вече регистрации но при положение че е безплатно ако е платено не знам дали ще е така защото за да вземеш пари от някой дълго трябва да му се обясняваш
 
От: Много ли дразни директен login page?

Само да кажа че това не е законно и не е почтенно да искаш пари за нещо което си го свалил фрии... с няколко сърча могат да се намерят тези скриптове просто не би трябвало да искаш пари за нещо което не е твое.. нямаш Resale Rights и там др.
 

Горе