Много спешно човек с ДСК директ

ReminD

Well-Known Member
Много спешно ми трябват 27 USD до тази нощ 24:00 , утре/ вдругиден като си вкарам в картата ще върна.
Пейпал не е оферта, а съм към ДСК, доколкото знам трансфера става веднага ако е междубанков. Супер много съм се успал за едно нещо, което ми е важно, ще почерпя!>
 
Ще платя нещо и отгоре, не е проблем, въпроса е че ми трябват днес до 24:00, някой да пише лично да пусна IBAN
 
Пичове, спешно е, ако някой може да откликне, доколкото гледах са 45 лева май, връщам утре 50, ако не да ходя да търся банкомат където може да се внасят пари, наистина ми е спешно.
 
В най-мизерната банка трудно ще намериш хора дето я ползват... ходи търси банкомат. А като ти се отвори време , не е лошо да смениш банката.
 
Мизерна си е наистина, но много рядко вече получавам плащания или пък извършвам такива. Ще почакам още час два, и ще ходя до банкомата. Имам и в ЦКБ, ама там са още по-зле нещата. Някой да изкара едни бързи 5 лева? :D
 
Да, още вчера ходих до банкомат, исках да купя една промоция, която изтичаше, пък не ми достигаха 27 долара.
 
И аз имах интернет банкиране на ДСК обаче май не правя нищо повече от това да си следя транзакциите.. трябвало да се активира някъв лиценз за изпращане на пари.
 
сертификат си инсталираш и си готов, вътрешен превод безплатен, междубанков 90 стинки
 

Горе