Много странен проблем

danko6

Well-Known Member
Сега правя един магазин с Woocomerce
и страшни проблеми с 1000 продукта по 4 снимки(обработен е размера) на продукти без никакви описания и началната страница зарежда за 90 секунди. Не е от темата или броя на продуктите понеже имам още 3 магазина със същата тема и тройно повече продукти.
Тук само имам към 50-100 атрибута дето са влезли при импорта на продуктите и аз реших да ги делна директно от базата от таблица атрибути, добре изтрих ги от там но гледам в админ панела си стоят и нито могат да се изтрият от там нито нищо само ми рефрешва страницата като поискам да ги изтрия.


Сега четох, че имало проблем между Wodpress 4.2 и Woocomerce който забавял страшно много някой магазини до 130 секунди, но аз имам 3 сайта на същата версия по същия начин, а точно на този се сбъгясват нещата.
- Как мога да изтрия тия шибани атрибути, че само тях не мога да махна да видя от тях ли е за момента
- Ако върна по стара версия на Wordpress дали би се оправило
 
От: Много странен проблем

Правилно, сега трия и почвам за трети път :Д и ще делна всички атрибути предварително, но въпроса е дали да върна към по-стара версия на Wordpress ?
 
От: Много странен проблем

Правилно, сега трия и почвам за трети път :Д и ще делна всички атрибути предварително, но въпроса е дали да върна към по-стара версия на Wordpress ?

Аз четох, че с версия 2.2 на Wordpress работи супер Woocomerce
 

Горе