Много странна история

kpetrov

Well-Known Member
Такова нещо не ми се е случвало. Отидох и изтеглих от банкомат каквито пари имаше в картата. И останах към 8 лева и викам да си ги прехвърля онлайн от компа. Бах, прехвърлх 8 лв. После викам още 50 ст. пак дава, айде 1 лев, пак дава. Викам кво става тука, пиша 10 лв, пак дава, пиша 20 пак дава.
И се спрях.
Мн странна история, след като си изтеглих почти цялата сума от картата в наличност от банкомат, пое каквото ми показва банкомата, след тва онлайн от картата си прехвърлих още 60 лв.
Нещо системите им ли се бъгнаха и аз не знам. Направо имам чувството, че ако бях продължих можех да прехвърля още повече.
Ама рекох да се спра, странна история.
 
Напиши 100 000 лв и пробвай :) Ако дава тегли яко и така... :)
Нали имаше такива случаи - 1 циганка дето картата и пускаше неограничено...
В крайна сметка картата си е твоя, ако пуска си теглиш и така, ти какво си виновен, че дава неограничено...
 
Напиши 100 000 лв и пробвай :) Ако дава тегли яко и така... :)
Нали имаше такива случаи - 1 циганка дето картата и пускаше неограничено...
В крайна сметка картата си е твоя, ако пуска си теглиш и така, ти какво си виновен, че дава неограничено...
Помня го в общи линии, имали примерно 300 лв в картата и всеки ден им давало да ги теглят отновно и отново но подробности не знам. Да дебитна е.
 
Предполагам става дума за дебитна карта?
Дори с дебитна карта,банката пак отпуска някаква малка кредитна линия.Имаше нещо такова в моя договор с ДСК но забравих да го прочета.
Човека да не си е помислил че тия пари са подарък от банката. :)
 
Но все пак са чужди пари и ще те накарат да ги върнеш :) Историята винаги завършва така.
Това няма съмнение.
 
Там една жена с къса коса, червена, обясни ми, вика банкомат вика няма да ти дам.

Извинявам се, но на това изречение не мога да му поставя препинателните знаци. Ако някой от вас може - моля коригирайте ме ...
Това е много съмнително кой знае каква схема е завъртяна. Те циганите проблеми няма да имат, те мн добре знаят че няма какво законово да им вземат, и 1 милион да са изтеглили нищо не могат да им направят, докато на мен могат, не съм циганин на първо място.
 
Това е много съмнително кой знае каква схема е завъртяна. Те циганите проблеми няма да имат, те мн добре знаят че няма какво законово да им вземат, и 1 милион да са изтеглили нищо не могат да им направят, докато на мен могат, не съм циганин на първо място.
Идеята е с този милион да си вземеш добри адвокати, отделно ще ти останат и пари за няколко апартамента :D:cool::eek:
 
Там една жена с къса коса, червена, обясни ми, вика банкомат вика няма да ти дам.

Извинявам се, но на това изречение не мога да му поставя препинателните знаци. Ако някой от вас може - моля коригирайте ме ...

Там една жена с къса коса, червена, обясни ми, вика: ''Банкомат, вика, няма да ти дам''. Нещо такова, трудна задача:)
 
Идеята е с този милион да си вземеш добри адвокати, отделно ще ти останат и пари за няколко апартамента :D:cool::eek:
Макар, че мразя банките, и най-вече нашите, понеже в белите държави отношението банка - клиент е реципрочно, например в Германия ако е добре подготвен договора, взимаш кредит и в един момент те съкращават - банката поне за определено време ти замразява кредита.
У нас има тарикати, които дори не спазват нормативите и уредбите, въпреки че са пре-изгодни за тях.

Например бързите кредити има много мошеници, които ти начисляват повече от 50% и отгоре на всичкото те побъркват от смс-и и обаждания а закъснееш няколко дни.
 
Макар, че мразя банките, и най-вече нашите, чужди пари не искам, макар че реално погледнато, те парите даже в голямата си част не са техни, но в белите държави отношението банка - клиент е реципрочно, например в Германия ако е добре подготвен договора, взимаш кредит и в един момент те съкращават - банката поне за определено време ти замразява кредита.
У нас има тарикати, които дори не спазват нормативите и уредбите, въпреки че са пре-изгодни за тях.

Това банкерството е само за изпечени мошеници, взимат от чужди пари и ги дават на кредит...

Айде сега някой да ми обясни какъв е смисъла на кредит със паричен залог? Залога ти трябва да покрива 100% от кредита :) Доста голям тъпотия нали?

Например бързите кредити има много мошеници, които ти начисляват повече от 50% и отгоре на всичкото те побъркват от смс-и и обаждания а закъснееш няколко дни.
 

Горе