Много странно

От: Много странно

Форума е пълен с подобни малоумни теми. Не би трябвало да се пуска специално в петък , тъй като вече всеки ден е петък....
 
От: Много странно

вече 2 часа кръжа, и се побърквам, има данни за хост и домейни :mrgreen: Е духчета, каквото искат ще им донеса, само да ми върнат папката.
Е един път и аз а пусна подобна тема : - )
 
От: Много странно

сега ще питам:)
Бях в аеропорт, накараха ме да отворя куфара, погледнаха го, затворих го, уверих се че нищо не остана там. прибрах се, няма папка....
А странното е че,имаше две папки, едната е на място.
 
От: Много странно

Windows ли ползваш?
oldbriefcase.png
 
От: Много странно

Е да ) Мислиш че папката вътре ли ще ? : )хахаха, ако е нужно ще съзздам briefcase :lol: смешно смешно, но дааните за хост.... май ще трябва да сменя паролите на всичките : /
 
От: Много странно

Все си мисля,че човек пуска подобна тема като тази с цел да се разведри или нищо подобно.
Но вече започвам да си мисля,че го правят наистина и го мислят наистина(или пък си мислят,че така е интересно) и това ме изумява,с колкото по-малко хора започвам да потдържам връзка толкова се чуствам все по-добре.
Странна работа.
 
От: Много странно

Аз за пръв път пускам подобна безсмислена тема, просто изперкваш като цял ден търсиш една папка, като знаеш къде и кога си сложил.
Иначе, ако някой се интересува, писах във ПОМОЩ във аеропорт, за изгубени неща, дано да са намерили : / Вие губили ли сте нещо, и дали са ви намирали?
 
От: Много странно

Аз за пръв път пускам подобна безсмислена тема, просто изперкваш като цял ден търсиш една папка, като знаеш къде и кога си сложил.
Иначе, ако някой се интересува, писах във ПОМОЩ във аеропорт, за изгубени неща, дано да са намерили : / Вие губили ли сте нещо, и дали са ви намирали?
Пиши до арменския поп или до наща ондушманка
 
От: Много странно

Аз не мога да разбера що не провери записите от камерите ....

Смятай какъв бум ще е в тубата видеото с духчетата
Духчетата май не се виждаха на камерите или тук вече зависи от параметрите на оборудването предполагам:)
 
От: Много странно

Обикновено гледам ако една тема не ми е интересна просто да не я чета и да не коментирам с реплики от сорта на "е**си тъпата тема". Оставям си хората, които ги вълнува да си я четат и коментират на спокойствие. Вече обаче не мога да се сдръжам. Тази сутрин преглеждам новите теми и се натъквам на изчезващи папки, кога чукнах 5000 мнения и трол ли е Uphero... Сериозно хора, идете на почивка и се върнете с нови сили :)
 
От: Много странно

Виж сега колегата притежава най-големия и най-хубав онлайн магазин за охранителна техника и камери.

Просто няма начин оборудването да не е на ниво


Духчетата май не се виждаха на камерите или тук вече зависи от параметрите на оборудването предполагам:)
 

Горе