Много refunnds paypal

jorootselo

New Member
Направих сделки с няколко китайски продавача, но се оказа, че са били фалшиви и сега ще ми върнат парите от ebay в paypal. Възможно ли е да ми запорират акаунта, зареди много refunds. Имам около 50 фалшиви покупки, който ще ми върнат. Ако някой е по запознат нека да отговори на този въпрос и да каже при колко refunds затравят акаунт ?
 
От: Много refunnds paypal

Гледай да ги ограничиш и да не пазариш от китайски продавачи, че скоро време ще го отнесеш бананът.

Потърси в търсачката на G:

ebay account closure too many refunds
ebay suspend too many refunds
paypal limited raise flag refunds

За AMZN с лопата да се ринат подобни истории принципно, за eB/PP едва ли е по-различно.

Всеки случай бъде сигурен, че си „над радарът“ и може по всяко време да го отнесе или eB (при което PP става неизползваем за пазарене/продаване у eB от твоя страна), или PP (при което пък eB става неизползваем), или и на 2-те места.

Пък и щом САМ си се „досетил“ за този факт, значи правилно мислиш.

Спри си покупките за известно време, напр. 90-100 дни да „изстинат“ акаунтите ти (eB/PP) след датата на последно полученият refund/transaction. После вече купувай, но от Non-Chinese. Гледай да имат VAT номер, ако са европейци, задължително. Така поне ще имаш една идея сигурност, че това е legit/genuine EU seller, от там и че техните sources не са replicas/non-genuine.
 
От: Много refunnds paypal

Аз вече толко години пазарувам от китайци не съм имал проблеми, е случвало се е един двама, но общо взето съм доволен. И сега по темата.. според мен само paypal може да ти отговори на този въпрос. Те си знаят работата и едва ли според мен е проблем. Просто цялат тая процедура отнема време. Мен за един refund ме караха да чакам 40 дни. Политика кво да правиш.
 

Горе