Мнооого силни сайтове но няма реклама

Здравейте

Сигурно съм мнооого тъп.

Имам много силни сайтове които бях тръгнал да продавам понеже не можех да изкарам и 2 лв. от тях , няма реклама , но днес тук в една от темите попаднах на една статия в host.bg как чрез други сайтове да изкарам някакви пари , смисъл да пускам тяхна реклама в моите сайтове.
Не знам това колко е истина но ако някой от вас го прави да сподели за някой сайт, плащат ли наистина , или само си им правя реклама.
Пробвах в адсенс но не става , понеже сайтовете ми са google.sites , a пък те от миналата година са спряли рекламата си в google.sites.
Дайте някакъв съвет , как да започна да изкарвам някакви пари от тях , да си набавя реклама за сайтовете , като изключваме адсенс , и не знам защо но не ми одобряват профила днес пак пробвах с един мой блог , казват че е малко текста в блога , дано да го одобрят , и ако го одобрят мога ли да поставя кода и в google.sites (сайтовете ми ).
 
Последно редактирано:
От: Мнооого силни сайтове но няма реклама

охо, блудния син се завърна :)

На каква тематика са сайтовете? Език? И не на полледно - какво разбираш под "силни сайтове"? Топ позиции по безсмислени фрази или посещения?

Има много рекламни мрежи, но ако си отговориш на горните неща, ще имаш по-ясна представа накъде да се насочиш
 
От: От: Мнооого силни сайтове но няма реклама

На български са , на топ позиция и не по безмислени фрази , и нищоооооо , не може да се искарат 2 лв.
 
От: Мнооого силни сайтове но няма реклама

Ами за работа бизнес , друг за seo услуги , политически партии и т.н.
не знам дали е по правилата , за това няма да пиша сайта , но под jobsagentsbg излиза ,това е един от тях , с този направо разбивам всичко (конкуренцията) и нищо , няма реклама. направо си е е...о майката.
За посещенията не знам , не съм поглеждал , но от ''години'' са на 1 позиция , някой от тях де , и нищо.
 
Последно редактирано:
От: Мнооого силни сайтове но няма реклама

Виж провери колко са ти посещенията и тогава може да поговорим за това колко може да вземеш, но там където white_pawn те насочи може да си намериш реклами но пък с малко посещения не очаквай хилядарките да завалят ;)
 
От: Мнооого силни сайтове но няма реклама

Ами за работа бизнес , друг за seo услуги , политически партии и т.н.
не знам дали е по правилата , за това няма да пиша сайта , но под jobsagentsbg излиза ,това е един от тях , с този направо разбивам всичко (конкуренцията) и нищо , няма реклама. направо си е е...о майката.
За посещенията не знам , не съм поглеждал , но от ''години'' са на 1 позиция , някой от тях де , и нищо.

Обади се на някоя политическа партия да им правиш реклама, друго не ти трябва :)
 
От: Мнооого силни сайтове но няма реклама

Това с партиите не е лошо , само че уреди някоя да рекламира в сайта ми , пък ще делим 50 / 50.
 
От: Мнооого силни сайтове но няма реклама

За сайтове на 1 позиции в категориите , под много ключови думи , фрази трябва да имат достатъчно посещения , за реални посетители.
 
От: Мнооого силни сайтове но няма реклама

Това с партиите не е лошо , само че уреди някоя да рекламира в сайта ми , пък ще делим 50 / 50.

Аз всеки ден със Станишката и Бойко си пия кафенцето :lol: Имат си партийни централи, имейли, телефони, фейсбук страници. Намираш ги, правиш им оферта, пускаш 10 форумни трола да пишат коментари и правиш пачки. Идват евроизбори, сега е момента ;)
 
От: Мнооого силни сайтове но няма реклама

Ако някои знае къде наемат тролове искам да изкарам някои лев.
Иначе по кой ключови думи те намират и дай верно най-накрая статистика за посещенията ти!
 
От: Мнооого силни сайтове но няма реклама

Под кои ключови думи / фрази ме намират виж тук в този сайт съм дал някой примери https://sites.google.com/site/httpflodareltihovobg ,

HES-BACK.jpg
 

Горе