Мога ли да използвам един Адсенс код ...

Здравейте,

Какво ще стане ако използвам един и същи Адсенс код два или повече пъти в една статия? Ще се покажат две или повече различни реклами или всичките ще са едни и същи ?
А и позволено ли ми е да го правя или за всеки елемент да действам с нов код ? :)
 
От: Мога ли да използвам един Адсенс код ...

Можеш да ползваш един и същ код. Ще се показват различни реклами. Не забравяй, че не може повече от 3 текстови карета и 3 карета за връзки.
 
От: Мога ли да използвам един Адсенс код ...

Ехее Brad благодарен съм ти много :) Ти ми отвори очите за нещо друго :) До сега си мислех, че 3 е максимума за реклами на страница, а не по 3 от двата вида

Имаш в предвит 3 с текст/мултимедия и 3 с линкове, нали правилно съм разбрал ? :)
 
От: Мога ли да използвам един Адсенс код ...

Е да бе ясно сложил съм общо 4, по 1 на всяко ниво на страницата, мисля че не е претрупано :) Аз мразя сайтове претрупани с реклама ... губи се смисъла и отблъсква читателя :)
 
От: Мога ли да използвам един Адсенс код ...

Е да бе ясно сложил съм общо 4, по 1 на всяко ниво на страницата, мисля че не е претрупано :) Аз мразя сайтове претрупани с реклама ... губи се смисъла и отблъсква читателя :)
Всичко е според зависи. Трябва да имаш усет, да можеш да усетиш кое какво да направиш и къде да сложиш, ако самият ти не знаеш нищо а се правиш на разбирач - със сигурност ще загубиш!
Не разбираш ли - задължително проведи консултация с дизайнер да ти каже кое какво и как!
Ако не разбираш и не е правилно разположен рекламния елемент на страницата - само и един да ползваш, задължително ще загубиш, а ако разбираш и умееш, и всичките 6 елемента да ползваш на страница - няма да е претрупано, ще е хубаво и ще се харесва на посетителите, ще се допълва със съдържанието!
 
От: Мога ли да използвам един Адсенс код ...

Нямам дизайнер, всичко сам си правя :) Не разбирам от нищо, но съм на принципа проба-грешка ... така че мисля че и да не разбираш с 1-2-3 опита ще се научиш
 
  • Like
Реакции: Brad

Горе