Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

Synthetic

Active Member
Колко пари мога да искам на някого за да добавя линка му в .GOV сайт с PR 9 (самия домейн) + DOFOLLOW и anchor? :)
 
Последно редактирано:
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

Колко пари мога да искам на някого за да добавя линка му в .GOV сайт с PR 9 (самия домейн) + DOFOLLOW и anchor? :)
Може, може да искаш! Кажи:

Колко пари искаш?


:rolleyes:
 
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

А може би е добра идея подобни сайтове да се споделят безплатно така ще спечелиш много повече :)
Да речем за 50 ст. да кажеш ... нищо пари не са трябва 10 души да поискат да го научат а ме съмнява. Докато ако го споделиш ще получиш зелена ряпа, колегите ще те погледнат малко с по-добро око, а споделената информация никога не е напразна и добрината се връща :)
 
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

Мисля, ако не сподели, да му дадем по една червена:)
Но затова ще се гласува публично:)
 
  • Like
Реакции: ivok
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

Е то, ако става на въпрос, този сайт е пр8, форума е 7
 
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

Подпис ли имате предвид?
Все пак ще е интересно
 
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

Прати ми линк със сайта и може да измислим нещо.
 
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

:) Докато гледах коментарите, очаквах да е казал.. но явно и аз трябва да се отбележа преди това.
 
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

А може би е добра идея подобни сайтове да се споделят безплатно така ще спечелиш много повече :)
Да речем за 50 ст. да кажеш ... нищо пари не са трябва 10 души да поискат да го научат а ме съмнява. Докато ако го споделиш ще получиш зелена ряпа, колегите ще те погледнат малко с по-добро око, а споделената информация никога не е напразна и добрината се връща :)

Айде, ти ще си причината да шерна, пък дано да съм полезен;)


Мисля, ако не сподели, да му дадем по една червена:)
Но затова ще се гласува публично:)

A сега де... А камшици? :D



Заповядайте:

http://www.sba.gov/community/register - Направете си регистрация. Поставяте си тайтъл и url :) Проверете сами въпросния домейн и ще видите ПР му

При мен работи like a boss :)

Имам и други подобни с висок ПР .ЕDU, но те са с форумна регистрация. За тях няма как да мине авантата. Все пак съм си играл дълго време да ги търся и сортирам. Може някой гиг да пусна за тях сл време :)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: ivok
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

Айде, ти ще си причината да шерна, пък дано да съм полезен;)




A сега де... А камшици? :D



Заповядайте:

http://www.sba.gov/community/register - Направете си регистрация. Поставяте си тайтъл и url :) Проверете сами въпросния домейн и ще видите ПР му

При мен работи like a boss :)

Имам и други подобни с висок ПР .ЕDU, но те са с форумна регистрация. За тях няма как да мине авантата. Все пак съм си играл дълго време да ги търся и сортирам. :)
Ти май се възгордя нещо?
Това все едно ми прозвуча, че меташ трохи на някакви си улични псета..Нищо лично, но прояввяваш признаци на снизходителност, а това винаги ме е дразило.

ПП. Доколкото си спомням, в една тема се примолваше да ти дават акъл тукпишещите по твои проекти, пък сега такива епитети...
 
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

Валдес, нищо лично колега, ама това как на теб ти е "прозвучало" мен въобще не ме вълнува. Важното е че споделям, нали така? Имам си лист с подобни, но повярвай ми аз самия знам на колко мога да оценя труда си! Уважам всички от форума и на много от Вас съм благодарен за много неща. Тук проблема си е изцяло в твоето "приемане на нещата".

Поздрави
 
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

Тук проблема си е изцяло в твоето "приемане на нещата".

Поздрави
Разбира се, това е мое лично мнение и с това в никакъв случай не искам да затормозявам когото и да е, но общо взето си изградих порядъчна картинка за твоя характер от последното ти мнение.
 
От: Мога ли да искам пари за тази услуга PR9 .GOV , DOFOLLOW

Колега, мога само да те поздравя за тази твоя дарба, а именно да правиш/изграждаш своите заключения за някого от един пост и най-вече направен ОНЛАЙН. Явно си талант, скрит при това. Обикновено, тази дарба се среща при хора, които са толкова наивни и до такава степен са си повярвали, че чак се чудя как са оцелли :) Нищо лично, пак повтарям. Просто анализирам, като теб :)

Хубава вечер
 

Горе