Мога ли да продам туитър акаунт с 12.000 последователи?

zalozite

Active Member
Здравейте,
Имам туитър акаунт от Май 2010 година, като за това време съм събирал хора, подходящи за моя вид сайт, т.е на спортна тематика.
Станаха вече 12.000, повечето са чужденци от Европа и САЩ. Интересува ме мога ли да продам акаунта или нямам такова право?
Каква цена бих му взел ориентировъчно. Не съм сигурен дали да го запазя, но в момента развивам един проект, които пък е основно с дамска насоченост и тези фенове на спорта, много малко биха се интересували от тази ниша.
Отделно съм се насочил основно към бг пазара и вече тези чужденци и да им пускам туитове, те от бг език не разбират и честно да ви кажа, много много работа не ми върши.

Мерси
 
Не би трябвало да има проблем, особено ако не си го заключил с телефон. Но е важно да го продадеш с мейла с който е регнат.
Така че ако искаш да се отървеш от него пиши ми (линк към профила, цена), може да измислим нещо :)
 
Нямаше как, искаха ми телефон, все пак от бая години е акаунта, но преди няколко дни ми излезе, все още ли сте със същия телефон, ако не моля въведете новия, така, че предполагам може да се смени телефона на новия собственик.
 

Горе