Моето сайтче въпрос

От: Моето сайтче въпрос

Явно трафика ти е джънк. Да си използвал съмнителни методи за привличане на трафик?
 
От: Моето сайтче въпрос

Да , явно идва лош трафик. Сподели от къде идва основната част от трафика.
 
От: Моето сайтче въпрос

Ами не съм обръщал внимание, но утре ще проследя и ще ви информирам. :)
 
От: Моето сайтче въпрос

...........................
 
Последно редактирано:
От: Моето сайтче въпрос

Та какво ви е мнението за сайтчето ми? Има ли потенциал за развитие? Харесва ли ви и ако не, какво не ви харесва? Ще се радвам на мнения, тъкмо това ще ми погне да добия известен опит, да се науча с какво да се съобразявам и как да подобря работата за по-добри резултати. Моля само без обиди, все пак съм още "начален клас" в тази област... :D
 
От: Моето сайтче въпрос

Ми на кратко, без да го приемаш като заяждане - всичко не ми харесва! Някак много шарено, много циганско ми е. Но разбира се - това си е моето лично мнение, на теб щом ти харесва - значи е добре. Пример - кликвам на бутона "новини" - абсолютно празна страница, само 2 реда с инфо за нещо което не ме интересува - някаква твоя анкета от сайта, а отстрани - реклами. Очаквам да прочета новини, а не какво си правил по сайта си. По правилата на Гугъл не може да слагаш реклама на страница без полезно съдържание, която очевидно е направена за реклама. На страниците има един гаден банер който ми пречи да видя съдържанието и трябва да скролирам за да го видя - в такива сайтове не се връщам никога повече. Има и по-интелигенти начини да сложиш рекламния банер. Също така - предоставяш видео в сайта, над което нямаш авторско право. Вече има такива хора, които мислеха, че ще мине номерът, но бяха баннати от Гугъл. Видеото което поместваш в сайта си и рекламите на Гугъл са абсолютно несъвместими и е само въпрос на време Гугъл да те банне!
 
От: Моето сайтче въпрос

..............................
 
Последно редактирано:
От: Моето сайтче въпрос

Не е много за харесване.
Струва ми се някак неподредено и без никаква информация.
Изскачащата реклама отдолу на Етаргет дразни!
И това балонче за лайф чат, на мене лично не ми харесва.
 
От: Моето сайтче въпрос

..................................
 
Последно редактирано:
От: Моето сайтче въпрос

Аз ти казвам грешките които си допуснал и съвети да не те накажат, а ти се оправдаваш. Говоря за клиповете на филма Езел. Я кажи - чел ли си правилата на Гугъл за реламната им политика? И не говоря хипотетично, а напълно сериозно - вече има хора, които са баннати от Гугъл точно за това. Нямаш право да поставяш рекламен код на Гугъл на съдържание, над което нямаш авторски права. Имаш ли права над този филм? Това, че други сайтове си позволяват да го правят и така печелят - като вграждат видео на турските сериали си е за тяхна сметка, рано или късно Гугъл ще ги усети.
 
От: Моето сайтче въпрос

....................................................
 
Последно редактирано:
От: Моето сайтче въпрос

Гугъл не ги е усетил все още, за това не ги е наказал. Вместо да задаваш такива въпроси вземи да прочетеш какви са изискванията за поставяне на реклами, там си пише всичко.
 
От: Моето сайтче въпрос

............................................
 
Последно редактирано:
От: Моето сайтче въпрос

Кое ти се струва неподредено и каква информация липсва?

Целият сайт ми се струва неподреден, тази реклама под хедъра- не ми харесва, по-добре я вгради в хедъра.
Долу - два брояча един до друг, що не сложиш трети?:rolleyes:
Напиши нещо за тези филми, то няма никакво съдържание, питаш каква информация ти липсва.
В сайта ти няма нищо, освен вградените клипове от други сайтове.
 
От: Моето сайтче въпрос

На мен пък ми хареса. Кво не му е подредено и каква информация да има в сайт за клипове? И това за авторските права на клиповете не е много точно. Бъди сигурен, че ако нарушаваш правилата за реклама на гугъл те ловят за секунди, няма да те оставят да си развяваш байрака, а щом са те оставили, значи нямаш проблеми. Само вземи си купи един домейн и хостинг.
 
От: Моето сайтче въпрос

...............................
 
Последно редактирано:

Горе