Може ли помощ за PHP кодове

didexs

Active Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте ще пускам сайт за награди, малак сайт купих една почети завършена система но имам проблем с гласуването искам да се направи на всеки 24 часа да се гласува по един път на потребител от IP.Тоест "ПРИМЕР" аз или Вие да може да гласуваме за всички потребители но да даваме на всеки потребител по една точка на всеки 24 часа.
Моля някой ако има малко свободно време да помогне, търсих из нета и купчина форуми..... също така гледах кодовете като.!.!.!.!...?????? :shock: не съм много запознат и немога да се справя сам за това Моля за малко помощ.

П.П. Моля за помощ а не че наемам човек.
Съжелявам за което но.....!
Благодаря предварително.
 
Последно редактирано:
От: Може ли помощ за PHP кодове

Помоли за помош някоя от фирмите предоставящи подобни смс услуги, например Мобио.
 
От: Може ли помощ за PHP кодове

Да питах още преди 3 месеца и не е Мобио а друг сайт и ми казаха че сам требва да си направя скриппта той е готов от човека продал ми системката промених префикса гледах дали требва нещо друго да се промени не виждам нищо което да разбирам за това моля за помощ за да се види самия скрипт и да се каже какво требва да се доуправи
 
От: Може ли помощ за PHP кодове

Смени доставчика на смс услуги тогава и пак питай.
 
От: Може ли помощ за PHP кодове

Така оправих си скрипта за sms-ите, остана ми само това за гласуването на 24 часа да може да се гласува по един път на потребител от IP

П.П. Аз търся някой който разбира за да може да ми помогне, Вие ми давате съвет да сменя доставчика и така на татака, а то какво става аз почети нищо не разбирам и си оправих единия проблем сам самичак.
Благодаря ви все пак малко е странно не мислите ли?
 
От: Може ли помощ за PHP кодове

И сиренето струва пари.

ПП: Какво му е странното да срещнеш неволята? Нали се учиш? Напълно нормален процес си е това.
 
От: Може ли помощ за PHP кодове

И сиренето струва пари.

ПП: Какво му е странното да срещнеш неволята? Нали се учиш? Напълно нормален процес си е това.
Да така е....но вече една седмица се мъча специално с настройките за гласуването, и пак немога и продължавам да търся, и пак нищо не намирам има подобни неща но не ми вършат работа. :( Също така установих че и в "Автоматизирани задачи (Cron jobs)" трябва да се направи нещо си.... и пише че трябва да имаш добри познания по Linux за да направиш дадени настройкиа, а за там аз съм кръгла нула.
П.П. Като гледам как ми върви с помоща силно се надявам до няколко месеца да си оправя всичко сам! (drunk)
 
От: Може ли помощ за PHP кодове

Пиши ми на Скайп: radyyyee Ако съм те разбрал правилно мога да ти помогна!
 
От: Може ли помощ за PHP кодове

Пиши ми на Скайп: radyyyee Ако съм те разбрал правилно мога да ти помогна!
Писах ти! :)
 

Горе