Молба за легално лечение със забранена билка

petya77

Well-Known Member
Без да заобикалям, касае се за здравето на майка ми. Миналият петък е изписана след операция на миома. Разбрах го едва след като й казах, че имам резервация за септември месец. Успешна е операцията, доколкото ми казва тя. Днес е оставена отново под медицински контрол в Монтана, поради влошаване. От години е на медикаменти за сърце, високо кръвно, и от тази година е с диабет.

Идната седмица заминавам за България, но бих искала по-рано да се осведомя, ако някой от вас може да ми даде съвет и да ме насочи към легален метод на лечение с мари*уана.

Твърдо заявявам, че не вярвам в медикаментите. До днес те я отровиха поддържайки излишните й килограми. Знам, че в Бг е забранена практиката за лечение с тази билка, но съм решена да поема риск, защото вярвам, че това е последният и може би успешен вариант (ако не е твърде късно), от всички останали биотерапии и лъчения.

Какво друго да предприема?
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

В България няма такъв метод. Марихуаната е изрично забранена за употреба в хуманната и ветеринарната медицина. Ако мислиш, че това ще помогне на майка ти, вариантът е това да не е на територията на страната, а в държава, в която се разрешена за употреба. Не знам в коя държава живееш, но според мен се консултирай на място при теб с някой лекар. Малко извън това, което питаш, нещото, което знам, че има много положителен ефект при подобни заболявания е лечебният глад. Трябва, обаче, да намериш добър лекар, под чието наблюдение да се извършва. Успех!
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Благодаря ти! В Словакия съм, да тук са разрешени тези лечения. Проблемът е, че майка ми не желае да излиза от родината. Ако има пролука в Бг, ще я използвам докрай.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Марихуаната за медицински нужди не е законна в България. Тя всъщност нищо не лекува, но облекчава симптомите при някои заболявания. Ако химиотерапията се съчетае с марихуана може да се премахне напълно гаденето и повръщането. В такива случаи е безценна. В нета има инструкции как да се приема, за да е максимален положителният ефект.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

За това, доколкото съм запозната, няма пролуки, тези списъци за изрично забранителни и молба да ти разрешат няма да бъде удовлетворена. Дори и някой да се обърка и по някаква луда случайност да ти разреши - нямаш изобщо как да се сдобиеш легално и пак подлежиш на наказателна отговорност.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

легален в България няма - търси нелегален, за майката - всичко!
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Благодаря ви! Нелегално ще действам, след като имаме убиващи закони. Да, в нета има всичко с пълни подробности, начела съм се на тях. Момента е такъв, че когато се кaсае за живот, законите се престъпват.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Аз не разбрах какво ще се опиташ да излекуваш с м.на? Нали са махнали тумора. Не ми е известно тази "билка" да лекува каквото и да е. Иначе съм сигурен, че можеш да си я набавиш, ако се разтърсиш.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

и пак подлежиш на наказателна отговорност.

Нема такава държава! Тя ще я използва за лечение, не за да се друса или да я разпространява и ще я съдят, а манго джери у сиганските маали дето продават и хероини и кокаини и тровят младите деца ще се возят в бмвета и ще щтракат с пръсти!

Ако си сигурна, че това ще и помогне смело напред и хич да не ти пука.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Нема такава държава!

Когато става въпрос за такава цел - законите създадени от нас - хората, не бива да ни притесняват.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Тя всъщност нищо не лекува, но облекчава симптомите при някои заболявания.

Именно защото лекува е забранена, но фармац медиите трябва да печелят от нашите болести. Не ми се влиза в подробности по темата, но ще открия възможно най-добър вариант.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Какво друго да предприема?

Бих препоръчала Емил Елмазов, председател на Съюза на билкарите. Лечението не излиза евтино, човек трябва да се придържа към курса на лечение, но пък съм свидетел на изумителни резултати. Мой познат имаше тумор, който просто се "стопи" след лечение с билките на Елмазов.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Айде стига бе, г@нджата лекува рак? Това пък откъде го прочете. Дай повече инфо.

И аз не разбирам какво те притеснява. Намираш някой дилър, купуваш си и лекуваш майка си. Защо ти трябва нещо да е легално?
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Айде стига бе, г@нджата лекува рак? Това пък откъде го прочете. Дай повече инфо.

И аз не разбирам какво те притеснява. Намираш някой дилър, купуваш си и лекуваш майка си. Защо ти трябва нещо да е легално?

http://zdrave.rozali.com/bilki/p19445.html

Марихуана с лечебна цел

Марихуана в медицинатаОт марихуана се повлияват много добре хора, страдащи от рак, глаукома, мигрена, диабет, ревматизъм, множествена склероза, анорексия, СПИН, болест на Паркинсон, алцхаймерова болест.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Бих препоръчала Емил Елмазов, председател на Съюза на билкарите.

Благодаря! До всеки ще се допитам, билките не ги изключвам, ще се използват максимално. Но целта ми е в м-та. Защото е доказано и документирано, че лекува рак, ревматизъм, мигрена, астма, диабет, емфизем, високо кръвно, бъбреци и др.

Не бих се обърнала към вас, ако бях напълно сигурна какво е положението в родината. Но ми давате куража, ако се налага да действам на своя глава.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

E, повлиявала добре, като се напушат и не ги боли. Ама чак да премахва туморите? Петя, дай информация, аз пък съм чел, че отключва шизофрения и други психични заболявания.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

E, повлиявала добре, като се напушат и не ги боли. Ама чак да премахва туморите? Петя, дай информация, аз пък съм чел, че отключва шизофрения и други психични заболявания.

[video=youtube;q1R6NzUHxmE]http://www.youtube.com/watch?v=q1R6NzUHxmE[/video]

[video=youtube;k-MCrUUhLlE]http://www.youtube.com/watch?v=k-MCrUUhLlE[/video]

Медицинската мари*уана и влиянието и върху здравето - video


"Истинската причина за изваждането на канабиса извън закона няма нищо общо с ефекта, който има растението върху човешкия разум и тяло. Марихуаната е огромна заплаха за нефтените компании, алкохолната и тютюневата индустрии и за голям брой ... истината за Индийския коноп"
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Преди години го бяха направили така, че ако те хванат с малко количество (колко малко нямам представа) немогат да те осъдят. Идеята беше, че искат да хванат разпространителите и производителите, а тези който си купуват за лично ползване взимат малки количества. Проучи този въпрос. Това може да е вратичката която търсиш.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Вече не е така и могат да те осъдят като стой та гледай
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Преди години го бяха направили така, че ако те хванат с малко количество (колко малко нямам представа) немогат да те осъдят. Идеята беше, че искат да хванат разпространителите и производителите, а тези който си купуват за лично ползване взимат малки количества. Проучи този въпрос. Това може да е вратичката която търсиш.

Чета хрониките, за 0.4, 0.6 грама 500лв и нагоре глоба... че и затвор. Ама всички знаем колко много хора пушат трева, важното е да не те хванат.
 

Горе