Моля да ме извините, имам нужда от помощ за моя татко.

Здравейте, предприемачи! Първо бих искал да се извиня, че поставям темата в този форум! Ако има проблем, моля да ме извините просто имам нужда от помощ.

Здравейте!
Баща ми Димитър е млад, прекрасен и достоен мъж, който с ваша помощ има шанс да живее!

От 2017 година е диагностициран с тежко заболяване, единственото лечение на което е трансплантация на черен дроб, но поради съпътстващи други заболявания до сега, трансплантация в България му бе отказана.

Месец юни 2018 година получихме добрата новина от болница Acıbadem Atakent Hospital и проф. др. REMZİ EMİROĞLU че той и неговият екип могат да направят тази трансплантация. За съжаление сумата е непосилна за мен и моето семейство. Трансплантацията трябва да се извърши възможно най-бързо, защото състоянието на баща ми се влошава с всеки изминал ден. Моля Ви, помогнете ни да съберем тази непосилна сума!

Трансплантацията е изключително важна и спешна, без вашата помощ той няма да живее!

Всеки лев и споделяне са от значение и благодарим на всеки, който ще се отзове!


Понякога собствената ни светлина угасва и бива разпалена от пламъка на някой друг. Огромна благодарност към всички, които ще върнат пламъка в баща ми!

Линк към кампанията: https://helpkarma.com/help/mici
 

Горе