Монетизиране на над 1 000 000 чуждестранни фб фенове

manqga

Member
Здравейте,
имам към 6-7 страници по 200-300к чуждестрани фена,най много са от USA.Аудиторията е мъжка интересуват се от жени мотори коли и т.н. Търся сайт подобен на mylikes от който да взимам готово съдържание и само да го поствам в страницие,нямам време да си правя сайт адсенс и т.н,имал съм преди знам че е най-добре но нямам време и нерви с писане на статии и т.н
Ако някой знае и е работил с подобен сайт моля да го сподели.
Преди 3 дена се регистрарах в mylikes,тръгна доста добре ,но вчера ми се показа следният надпис:
http://prntscr.com/dsm6c2
Виждам доста подобни сайтове на него да се постват от различни фб страници,но не мога да разбера кой е сайта майка :D
Поздрави!
 
Мда, явно работят само с верифицирани страници със синята отметка.
 
Което е странно защото съм виждал най-различни страници да ги постват,а и коя верифицирана страница ще споделя тяхните тъпотии... : )
 
Което е странно защото съм виждал най-различни страници да ги постват,а и коя верифицирана страница ще споделя тяхните тъпотии... : )
Ами доста верифицирани споделят такива простотии, например DMX и LIL JON пускат от официалните страници такива глупости, явно са дали на някакви техни деца да докарват по някой лев.
 
Като не ти се пишат статии, просто наеми някой да го прави вместо теб. Да не говорим, че най-важното е да има снимки, плът, не толкова текст. Пускай я да излапа банана на тъмбнейл-а и пиши, check the video, she's master, да не говорим, че можеш да използваш и content lockers. Вървежни са тия клик-бейтарските статии, особено за adult трафик. Слагаш реклами вътре, слагаш и adult афилиейт реклами за sign-ups пак в такива сайтове, със сигурност ще останеш доволен.
 
А каква е активността на страниците? Най-голямата с какъв рийч е например?
 
Не са много аквитини защото рядко качвам нещо,ама ако има сайт който да споделям ще им вдигна бързо рийча,знам на какво кълват :) :D
Никой ли не работи с подобни сайтове на mylikes....
 
С mylikes от 1-2 линка на ден във всички страници правих към 15к посещения (според bitly) ама те бяха с полуголи задници и печат GIF върху тъмба.... :)
 
С mylikes от 1-2 линка на ден във всички страници правих към 15к посещения (според bitly) ама те бяха с полуголи задници и печат GIF върху тъмба.... :)
Значи си правил добри пари :) Поне така си мислим ние :)
 
за 5 минути си направи един блог в блогъра и си пускай линкове с адсенс или друг метод за монетизация, най лесно ще качваш по един нов пост на ден, пък може и 30 наведнъж като ги настроиш да се публикуват всеки ден и няма да се занимаваш цял месец
 
Между другото много добра идея е да се направи подобна платформа като mylikes за България.Прави се голям сайт с много съдържание и хора със страници се регистрират и почват да споделят и фифти фифти : ) Ако вече няма де...
 

Горе