Мощни и издържливи батерии....Кои?

Blinky

Owner
Здравейте, приятели.

Имам въпрос към по-техничарите. Става дума за батерии. Взехме един офролд джип, който върви с АА батерии. За жалост взехме едни тошиба и колата на мъки се движеше едвам едвам. Някой да препоръча банери, които са мощни и биха го задвижили още повече.

Всякакви предложения са добре дошли. Мисля да пробвам Дюрасел. Има батерии както в количката, така и в дистанционното. ;)

Мерси хора.
 
Duracell са ок, ама са скъпи. Аз бих заложил на зарядни от по 10 000 mpah , но и там много се лъже в цифрите. Но пък са евтини в Али-то
 
Дюрасел + скъпо зарядно.
Всичко друго е пари на вятъра. Пробвал съм ги всички варианти.
 
Не си уцелил на джип. Нашия е с собствена 9.6 волтова батерия и зарядно. Тези със сменяемите батериики офроуда им е само на кутията.
 
Абе продавача каза, че вървял добре, но му са нужни силни банери. Докато не пробвам всичко, още не е загубено нищо. Мислех дори да сложа някакви, които не са за него, по-мощни - но пък тогава се чудя дали няма да се прецака нещо друго. Още предложения има ли?
 
ти да видиш с дроновете какво приключение е. Бгажника ми е пълен с батерийки, зарядни, чаркълъци и т.н. Иначе е голяма забава, аз летя а Михаил се мъчи да убие дрона с една ракета за бадминтон.
 
Хахаха, ние още на тема колички и голям кеф. Явно се иска силна енергийна инвестиция. :) Не мислех, че колата ще излезе по-евтино от консумативите и. В случая батерии. Къде го водиш с този дрон? В смисъл, по поляни, защото знам, че парковете не са много ОК за това, особено ако си младши пилот.
 
Хахаха, ние още на тема колички и голям кеф. Явно се иска силна енергийна инвестиция. :) Не мислех, че колата ще излезе по-евтино от консумативите и. В случая батерии. Къде го водиш с този дрон? В смисъл, по поляни, защото знам, че парковете не са много ОК за това, особено ако си младши пилот.
в парка на Възраждане, на село, някъде на широко и открито :)
 
в парка на Възраждане, на село, някъде на широко и открито :)
Да, и ние сме големи фенове на този парк. За сега, преди да стане пренаселен и да изникнат всевъзможни атракциони. :) Еми значи ще се засечем скоро и там. :) Тъкмо да ни запалиш по дроновете.
 
Sanyo X имаше. По принцип гледай да са препоръчани във фото форум. Светкавиците са лами неземни и текат огромни токове. Ако за светкавица е добре, то ще бута и колата.
 
Доста време не съм ползвал AA батерии, но аз ползвах Energizer и Eneloop. И двете доста добре се държаха сравнение с другите. Много ми хвалеха Evolta на Панасоник, но така и не ги намерих и се спрях на тези, които споменах вече, като бях най-доволен от Energizer.
 

Горе