Моят Блог - мнение

Techky

Member
Здравейте колеги :) Пиша Ви относно едно мое скромно блогче , което реших да направя .

Това ми е блогчето : http://moetouchilishte.blogspot.com

Имали още неща , които мога да издялкам или да добавя нещо , за да стане по интересно ?
 
От: Моят Блог - мнение

Здравейте колеги :) Пиша Ви относно едно мое скромно блогче , което реших да направя .

Това ми е блогчето : [url]http://moetouchilishte.blogspot.com[/URL]

Имали още неща , които мога да издялкам или да добавя нещо , за да стане по интересно ?


Харесва ми. Само дето се чудя защо си го направил.
 
От: Моят Блог - мнение

С цел печалба от български афилейт и адсенс , ако успея да привлека потребители . Тая нисша ме влече и видях , че няма конкуренция голяма .
 
От: Моят Блог - мнение

Мм.. Намерих тестчета както ми каза martyy , но не знам как да ги сложа в блога и да ги попълват в него .. чрез плугин ли става .. как става тоя номер ?

Вкарах някой друг тест и някоя друга забавна картинка . Сега ще наблегна да вкарам още някои други забавни теми , които да ги зарибят :)
 
Последно редактирано:
От: Моят Блог - мнение

add gadget и избираш text или още по-добре html/java и вмъкваш текста

едит: още една идея, може да вкараш и видео от youtube в сайдбара избери си подходящи кл думи

gadget video toolbar
 
От: Моят Блог - мнение

Много добра идея . Включих я към него . Други идеи , някои може ли да каже
 
От: Моят Блог - мнение

Доста свеж дизайн си избарал, поздравления! Идеята ти ми се струва добра, успех с по-нататъшното развитие и може да се получи нещо качествено :D
И не забравяй редовно да качваш всякакво инфо, което би било интересно за теб и връстниците ти примерно ;)
 
От: Моят Блог - мнение

така много ми хареса сайта темата е безплатна но пак е красива ще слудя с интерес колко пари ще вземеш от този блог а от както пусна темата как да си хванем приятелка от гимназията направо много често посещавам блога ще ми е интересно ако оповестиш някой път колко пари си взел до мемнта от това готино блогче пак казвам много ме кефи
 
От: Моят Блог - мнение

Странна работа ... Блогът ми не мога да го намеря в гоогле , а е индексиран ..
 
От: Моят Блог - мнение

Блогът ти излиза в Гугъл :)
Добави малко ключови думи в заглавието!
Едва ли гониш само думата "училище"?
 
От: Моят Блог - мнение

Сложи readmore бутон , СОЦИАЛИЗИРАЙ го , добави бутони за свежо и другите социални мрежи , българските блогове без бутони за социални мрежи не са нищо ...
 
От: Моят Блог - мнение

Благодаря за идеяте добавих свежо бутон , но за съжаление само на новите теми се добавя :( . А относно гоогле .. дори като напиша самия адрес не ми я изкарва .. Виждам къде е публикувано урл-то на сайта , но него - не ..
 
От: Моят Блог - мнение

Можеш да видиш кои страници са индексирани като направиш така -
В графата за търсене пишеш site:твоятсайт.ком и търсиш. Така ще разбереш колко страници вече е захапал гйошо :)
 
От: Моят Блог - мнение

Здравейте .. Отново пиша тук.. Направих блогчето , за сега всичко е окау , но искам да добавя адсенсе , а не знам къде да го сложа , къде ще бъде най добре .. да премахне нещо и вместо него да го сложа .. защото , ако го сложа най отдоло си мисля че няма да изкарам и стотинка от него .. Някакво предложение ?
 
От: Моят Блог - мнение

Големи вертикални от ляво и дясно и в началото на постовете.
 
От: Моят Блог - мнение

мм.. не е ли малко множко за адсенс .. в ляво , в дясно , че и в началото на постовете .. Няма ли да привлича прекалено много окото на потребителя и да ми ги краде всичките ?
 

Горе