Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

alabalist

New Member
След пожар в шахта в Дружба 2 е засегнато основно трасе на Мтел за интернет и телевизия вчера. Всички други доставчици днес сутринта възстановиха връзките си, но от Мтел няма нито екип нито дори намерение за решаване на проблема :D Най-забавен е центъра за заблуди по телефона - имат 3 версии за проблема и ги ротират.

Най-смешно се е получило, когато човек им звъни пред въпросната шахта, където работят конкурентни фирми по решаване на проблема и му казали, че не ги допускат в шахтата :lol:
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Най-смешно се е получило, когато човек им звъни пред въпросната шахта, където работят конкурентни фирми по решаване на проблема и му казали, че не ги допускат в шахтата :lol:
Това е като по времето на Златната треска в Дивия запад - който пръв боцнал кирката, негов си е терена, другите у лево:)
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Всъщност всички, работещи около шахтата чули разговора и се запревивали от смях :) Никой никъде не е спирал който и да е да си сменя кабелите :)
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

И това заслужава специална тема?
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Хората могат да празнуват и без тези екстри. То като отидеш на нощен клуб е дразнещо да гледаш някои хората да ползват интернет на смарттфоните да си седят неподвижно.
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Хората могат да празнуват и без тези екстри. То като отидеш на нощен клуб е дразнещо да гледаш някои хората да ползват интернет на смарттфоните да си седят неподвижно.
Не се ли тагнеш, все едно не си бил там :D
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Тука става въпрос и за телевизия, не само за интернет, което вече е доста грубо. Аз примерно не обичам нова година да празнувам на кръчма, по ми е кеф някакси домашно... Ако ги няма тея две работи доста се прецаква ситуацията, все пак президент, това, онова, все неща дето човек е свикнал с тях на нова година....
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Заслужава и повече , ако наистина оставят хората без нет и тв на празника....

Извади договора и кажи дали го пише :wink:
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Резването на тв/интернет в даден квартал в новогодишната нощ води до повече работа.... на местното полицейско управление:)
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Извади договора и кажи дали го пише :wink:

Какъв договор ? Аз просто си коментирам , че ще зверско извращение да се оставят хората без тв и нет на нова година. Ни съм от дружба , ни към мтел.
 
Re: От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Тука става въпрос и за телевизия, не само за интернет, което вече е доста грубо. Аз примерно не обичам нова година да празнувам на кръчма, по ми е кеф някакси домашно... Ако ги няма тея две работи доста се прецаква ситуацията, все пак президент, това, онова, все неща дето човек е свикнал с тях на нова година....

Да, къде без неадекватното слово на президента ни. Откакто ги говори едни и за мен стана традиция да бе го пропускам всяка година. :) Най-забавната част от шоу програмата. :)
 
От: Re: От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Ха ха ха... Нещо като естествен завършек на комиците:lol: Верно трябваше да има вметка там, че така някой ще си помисли, че съм му фен нещо на тоя ухилен неадекватник.:)


Да, къде без неадекватното слово на президента ни. Откакто ги говори едни и за мен стана традиция да бе го пропускам всяка година. :) Най-забавната част от шоу програмата. :)
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Какъв договор ? Аз просто си коментирам , че ще зверско извращение да се оставят хората без тв и нет на нова година. Ни съм от дружба , ни към мтел.

Никъде в договора не пише, че на 5 юни може да няма нет, а на 31 декември не може да няма
кой не е доволен от мтел, да се маха от там...за съжаление аз мога да се хвана на бас, че и един няма да се махне..но за мрънкане по форумите са номер 1
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Никъде в договора не пише, че на 5 юни може да няма нет, а на 31 декември не може да няма
кой не е доволен от мтел, да се маха от там...за съжаление аз мога да се хвана на бас, че и един няма да се махне..но за мрънкане по форумите са номер 1
Аз като не съм доволен от услуга /каквато и да е/ при първа възможност я сменям. Смених последните 2 години 3 оператора за нет и тв. Сега съм към виваком - до тук съм си доволен.
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Аз съм на мегалан, ама откакто ги купиха Мтел си еб@ мамата. За това се налага и да държа бисквитка на макс телеком, която да ме спасява в случай на нужда :lol: А и си е готино де, навсякъде из града да си размотаваш мобилния нет с теб.
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Проблема наистина беше, че никой не е искал Мтел - всички абонати са били на Мегалан. А при тях подобно бавно и спокойно решаване на проблеми с часове не е имало.
 
Re: От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Проблема наистина беше, че никой не е искал Мтел - всички абонати са били на Мегалан. А при тях подобно бавно и спокойно решаване на проблеми с часове не е имало.
Мегалан си бява нещо като високата летва при интернет доставчиците. И няма човек, който да е бил доволен от това, че Мтел ги купи и скапа услугата. Нещо, което се случи и при други. Давам пример с Юнайтед нет, закупен от Булсатком. ;) И тук леко се сдухаха. ;)
 
От: Мтел остави Дружба 2 без интернет и телевизия за нова година

Аз съм с Мтел/Мегалан от години. Не знам къде видяхте скапване на услугата, за мен е перфектна. Виж, телевизията е потрес.

Колкото ди случката, ЧЕЗ остави цял квартал без ток за Нова година, майната му на нета.
 

Горе