Продава се: Музикален портал

Vulgar

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продава се музикалният портал http://Music-bg.Info ! Регистрацията на домейна е през далечната 2007 година. Сайта беше закупен от мен в началото на тази година, но поради ми липсата на време, не мога да го обновявам постоянно с нова музика, албуми и текстове. След закупуването от мен беше направен пълен редизайн на сайта както и подобрени някой от неговите функционалности. Админ панела е изключително богат и пълен с функционалности. Одобрение на песни, клипове и текстове. Поздрав до всички или отделни потребители с песни. Защита от хакерски атаки. Блокиране както на никове така и на ип адреси. Пускане на избрани песни, определяне на топ 10. Различни рангове на потребителите като : Администратор, Модератор, VIP и др. Лесно качване на песни, клипове, текстове и албуми. Разработен е специален скрипт за вземане автоматично песните от youtube, но трябва да се пипне още малко, заради промени, затова е и спрян Но нека, не ви губя време с всички функционалности на сайта. Базата данни е огромна може да я видите най-долу в сайта. Посещенията не са много около 100-200 на ден, поне според tyxo, ако може да му се вярва естествено. Лично, аз пари от сайта не съм печелил, има сложен адсенс, но той си е на старият собственик. Има разположени и места за банери, само трябва да си сложите вашият акаунт. Сайта се хоства в Холандия, на изключително надежден хостинг, който е предплатен до 2018 февруари месец. Ако имате въпроси или нещо съм пропуснал да упомена не се притеснявайте, да пишете и питате.
Цената е по-договаряне, ако някой прояви интерес и има желание да се занимава с подобен тип сайт ще се разберем :)
 
Имам въпрос - от къде и как я добавяш новата музика и как стои въпроса с авторските права?
 
Здравейте.
Интересувам се от сайта.Можете ли да ми изпратите посещения,търсена цена и повече информация?
 

Горе