Музикални маниаци! Какво слушате в момента от Youtube докато сте на пс-то?

Vbb

Well-Known Member
 
Досадно е това с тубата. Старата школа си е ок, яко пиратстване и сваляне на мр3-та :)
Преди време слушах от телефона си в колата. Сега май си мисля за старата флашка. То е реклама след реклама и дори вече по 3 засичам една след друга преди да почне песента. А ходи скипни рекламата в кръгово и си дебни изхода. :) Мисля, да си направя лист скоро, за да заредя една флашка или SD карта.

Иначе Риана ги е разбила на Супер бол. :)

Слушам новото парче на Линкинг парк, голям фен съм им:

 
Преди време слушах от телефона си в колата. Сега май си мисля за старата флашка. То е реклама след реклама и дори вече по 3 засичам една след друга преди да почне песента. А ходи скипни рекламата в кръгово и си дебни изхода. :) Мисля, да си направя лист скоро, за да заредя една флашка или SD карта.

Иначе Риана ги е разбила на Супер бол. :)

Слушам новото парче на Линкинг парк, голям фен съм им:
Като спомена Супербол... миналата година беше мега яко

 
От тоя тип напоследък:

Вместо музика често слушам и разни подкасти или монолози (Джо Роган, Гонзало, Киро Брейка и там каквото ми се стори забавно/интересно :) )
 
:love:
 
:love::love::love: Песента е страхотна

 
Преди време слушах от телефона си в колата. Сега май си мисля за старата флашка. То е реклама след реклама и дори вече по 3 засичам една след друга преди да почне песента. А ходи скипни рекламата в кръгово и си дебни изхода. :) Мисля, да си направя лист скоро, за да заредя една флашка или SD карта.
Аз затова ползвам spotify - много по-добре е. С фамилния премиум сме 6 човека и плащаме по 2.50 на месец.
 
То е реклама след реклама и дори вече по 3 засичам една след друга преди да почне песента. А ходи скипни рекламата в кръгово и си дебни изхода. :)
Brave браузър, блокира реклами и други такива глупости.

Вместо музика често слушам и разни подкасти или монолози (Джо Роган, Гонзало, Киро Брейка и там каквото ми се стори забавно/интересно :) )
И аз така, ама гледам да са по-полезни неща. Примерно за да не ме мързи да програмирам си пускам неща за програмиране, или фитнес неща за да не ме мързи да ходя на фитнес. Цаката е, че нещата дето слушаме ни влияят (повече, отколкото си мислим), а YouTube допълнително допринася за това като препоръчва подобни резултати. Понякога трябва съзнателно да управляваме материалите с които да си промиваме мозъците :)
 
и Опера ги блокира!

 
 
 
Преди време слушах от телефона си в колата. Сега май си мисля за старата флашка. То е реклама след реклама и дори вече по 3 засичам една след друга преди да почне песента. А ходи скипни рекламата в кръгово и си дебни изхода. :) Мисля, да си направя лист скоро, за да заредя една флашка или SD карта.

Иначе Риана ги е разбила на Супер бол. :)

Слушам новото парче на Линкинг парк, голям фен съм им:


Аз си плащам за ютуб мюзик, там няма реклами, сравнително евтино е. Директно си го управляваш от плеъра в колата. Даже му свикнах и си говоря директно през музиката в колата, телефон изобщо не бараш. Набираш, вдигаш, затваряш. :) Е, ако звъни някоя ковра и си с жената в колата е малко неудобно:eek:, ама няма пълно щастие....

Иначе ЛинкинПарк са от малкото любими групи, които не съм гледал на живо. И за съжаление никога няма да видя .:rolleyes:
 
Аз си плащам за ютуб мюзик, там няма реклами, сравнително евтино е. Директно си го управляваш от плеъра в колата. Даже му свикнах и си говоря директно през музиката в колата, телефон изобщо не бараш. Набираш, вдигаш, затваряш. :) Е, ако звъни някоя ковра и си с жената в колата е малко неудобно:eek:, ама няма пълно щастие....

Иначе ЛинкинПарк са от малкото любими групи, които не съм гледал на живо. И за съжаление никога няма да видя .:rolleyes:
и аз имам youtube premiun, но на спотифай качеството е по-добро
 
Като спомена Супербол... миналата година беше мега яко

Снууп е мн. съмнителен тип. Дре ги завъртя и ги метна в мейнстрийма тотално. Обаче, е ясно че старият мейнстрийм рап, пречупен през новото време е в пъти по-добър от новия комерс.
 
  • Like
Реакции: Vbb

Горе