НОВОГОДИШНО ПОЖЕЛАНИЕ

apostol

New Member
МАРКЕТИНГЪТ КАТО НАВИК


Маркетингът, не ще и дума, е Ахилесовата пета на българския бизнес. В това отношение съществува една голяма пазарна ниша, която засега се запълва само от моите два комерсиални сайта за Интернет маркетинг.

Какви са моите Новогодишни пожелания? Пожелавам на всички през Новата година да се сдобият с един нов, крайно здравословен навик, който се нарича МАРКЕТИНГ. Маркетингът като ЕЖЕДНЕВЕН НАВИК!

Навици трудно се изграждат, но и трудно се рушат. Трябва да им се посветим и отдадем изцяло, за да привикнем окончателно към тях.

Има обаче полезни и вредни навици… ЕЖЕДНЕВНИЯТ МАРКЕТИНГ е навик, от който ще извлечете огромна ПОЛЗА!

Знам, че времето никога не стига. Сигурен съм, че не ви остава достатъчно време и за маркетинг. Лошо, Седларов, лошо! Много лошо!!

Мога обаче да ви препоръчам нещо. Създайте си МАРКЕТИНГОВ ПЛАН за 2008 година и започнете стриктно да се придържате към него. Така и само така ще си създадете този нов, крайно полезен навик. Защото съм убеден, че маркетингът е най- важната дейност в рамките на нашия бизнес. Затова изграждането на маркетингов план и създаването на този нов навик е от ПЪРВОСТЕПЕННА ВАЖНОСТ!


АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
 

Горе