Набираме дистрибутори на интериорни врати

Asen Popivanov

Active Member
Здравейте, предприемачи! :)
Бих искал да отправя едно предложение към желаещите да допълнят своето портфолио фирми и частни лица.
А именно - да станат дистрибутори на произвежданите от нас вътрешни мдф врати.
Уточнявам за кои градове си търсим дилъри:
гр. Кюстендил, гр. Разлог, гр. Перник, гр. София, гр. Пловдив, гр. Пазарджик и градове, в радиус до 30-тина километра от въпросните.
Изискване към нашите дилъри - опит в продажбите и монтажа на врати (или поне на прозорци).

Какво получавате като наши партньори?

1/ Висококачествен продукт, наше собствено производство, а именно - лакирани релефни интериорни врати;
2/ Доставка до ваш обект;
3/ Търговски отстъпки;
4/ Възможност за получаване на до две мострени врати на цена с 50 % процента под клиентската;
5/ Предоставяне на комплект мостри (картелчета от вратите);
6/ Каталог с цветове.

За кой би била полезна тази оферта?

1/ Фирми произвеждащи/монтиращи дограма, врати, щори
2/ Фирми продаващи ламиниран/естествен паркет
3/ Строителни фирми
4/ Фирми поддържащи жилища и сгради.
5/ Частни лица, занимаващи се с жилищни ремонти

Моля заинтересованите да пращат информация и запитвания за по-подробна информация на имейл [email protected] или на телефонен номер 0884560339 - Асен Попиванов

Поздрави!
 
Здравей колега,

Можеш ли да напишеш на лично, дали има някъде в София да се погледнат мостри на Ваши релефни врати?
Имат ли нещо общо с вратите, които предлагаме от Борман htto://borman.biz

* Мисля, че преди 2-3 години сме се чували с теб, като до никъде май не стигнахме :)
 
Последно редактирано:
Колега @bormanbg , в София имаме монтирани на около 7-8 частни обекта, но нямаме изложени в шоурум врати. Вратите са крафт мастер (предполагам ги знаеш). Ако имаш интерес, позвъни да се уточним за евентуална среща. В събота или неделя идваме да вземаме размери, та може да се срещнем, евентуално. Имаме и шумоизолиран вариант, също така до края на днешния ден би трябвало да съм готов мостра на врата, каквато не знам някой друг да произвежда в момента, а има пазар за нея.
 

Горе