Най-добрите безплатни wordpress теми

От: Най-добрите безплатни wordpress теми

А как са темите, имаш ли наблюдение - "чисти" ли са?
И аз преди бях почнал да търся теми, но все попадах на такива, в които липсваше някой файл, или заразени и ми писна да си губя времето и после да оправям кодове, да чистя заразени файлове. И се отказах, намерих си една тема от безплатните от Уордпрес.орг, която е лесна, добра за работа, с която може да правиш всичко, стига да имаш познания и умения, и си карам с нея.
Интересното е, че наскоро като търсех темата я нямаше - беше свалена, добре, че си пазя архив :)
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

и на мен ми харесват, изглеждат много добре.
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

А как са темите, имаш ли наблюдение - "чисти" ли са?
И аз преди бях почнал да търся теми, но все попадах на такива, в които липсваше някой файл, или заразени и ми писна да си губя времето и после да оправям кодове, да чистя заразени файлове. И се отказах, намерих си една тема от безплатните от Уордпрес.орг, която е лесна, добра за работа, с която може да правиш всичко, стига да имаш познания и умения, и си карам с нея.
Интересното е, че наскоро като търсех темата я нямаше - беше свалена, добре, че си пазя архив :)

абсолютно чисти са и noob friendly, хубавото е че ги дърпаме директно от автора на темите ( сайта му ) а не из други сайтове, където винаги си добавят по някой фуутер линк или по-страшно -- някакви енкоднати боклуци.
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

От тук си ползвам теми добри са!
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Има ли начин да намаря сайт направен по дадена wordpress тема ?
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Има ли начин да намаря сайт направен по дадена wordpress тема ?

нещо не мога да те разбера.. има милиони сайтове направени на wordpress
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Смисъл харесал съм дадена тема примерно и искам да видя някой сайт направен с нея.Къде и как мога да го потърся или не може :)
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Смисъл харесал съм дадена тема примерно и искам да видя някой сайт направен с нея.Къде и как мога да го потърся или не може :)

еми потърси в гоогле името на темата - напише след това demo например и все някъде ще я има
а и няма да ти отнеме много време да свалиш един уърдпрес и да го инсталираш
дай името на темата
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Демо има искам да видя готов работещ сайт как изглежда не че ще има голяма разлика от демото но все пак ми е интерено.Темата florance
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Демо има искам да видя готов работещ сайт как изглежда не че ще има голяма разлика от демото но все пак ми е интерено.Темата florance

http://jinsonathemes.com/demo/?themedemo=Florance
тази ли е?
както ти казах - на-удобно е да инсталираш системата и да си правиш промени и т.н.
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Да тази е. Ако можех щях да го направя :D
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Недей, че е много трудно, няма нужда и да се опитваш, не ти трябва да се тормозиш с такива тежки задачи като инсталиране на тема.
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Той май има предвид самия Wordpress. Ако наистина не можеш това, то се научи да го правиш, защото е нещо фундаментално. Ако не Wordpress, то разучи някоя друга CMS.
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Той май има предвид самия Wordpress. Ако наистина не можеш това, то се научи да го правиш, защото е нещо фундаментално. Ако не Wordpress, то разучи някоя друга CMS.

Да точно това имах в предвид но това е друга тема. И все пак може ли да се намери сайт направен по дадена тема търсих в гоогле но нищо не намерих
 
От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Здравейте ,
Може ли да попитам за новини към момента по темата за темите :).
Има много наброй из нета , но ако някой знае безопасно местенце откъдето да си теглим , ще се радвам да сподели .


Благодаря ,
 
От: От: Най-добрите безплатни wordpress теми

Здравейте ,
Може ли да попитам за новини към момента по темата за темите :).
Има много наброй из нета , но ако някой знае безопасно местенце откъдето да си теглим , ще се радвам да сподели .


Благодаря ,


www.themeforest.net
 

Горе