Най-добрите хостинг компании 2015

Най-добрите хостинг компании 2015


  • Общо гласове
    180
Статус
Not open for further replies.

coolice

Owner
Както всяка година, така и тази публикуваме анкета, която ви пита кои хостинг компании са топ във вашата класация. Тази годна - 2015 година - пускаме същата анкета, която правим Важна тема в раздела Хостинг Форум.

Всичките участници в нея са подредени по азбучен ред, а ако имаме пропуски, ще се надяваме да ни кажете. Може да се избира повече от една компания, като коментарите са отворени и можете да допълвате вода ти от анкетата с някое друго постче.

Благодаря много за ангажираността ви и можете да сте сигурни, че традицията ще продължи. ;)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Най-добрите хостинг компании 2015

От тази година смених хостинга от суперхостинг на coolicehost, за който и дадох глас. Доволен съм от хостинга , от съпорта. Минималните проблеми , които имах се решиха бързо и професионално.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

При мен пък се издъни съпорта и хоста и съм пак в търсене.
От тази година смених хостинга от суперхостинг на coolicehost, за който и дадох глас. Доволен съм от хостинга , от съпорта. Минималните проблеми , които имах се решиха бързо и професионално.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

един от хостовете който ползвам и съм много доволен е:
namecheap

пък го няма в класацията ;)
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

При мен пък се издъни съпорта и хоста и съм пак в търсене.

То бате, на тем може ли да ти се угоди. Аз не знам хостинг, който да не е нахейтен от тем.

Само ми е интересно какви шитове инсталираш на тия хостинги, че си се видял за пореден път в търсене. И вземи купувай някакви бутикови хостинги, а не такива за по 2-3$ на месец. :)
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

един от хостовете който ползвам и съм много доволен е:
namecheap

пък го няма в класацията ;)

Добавени са. За тях мислех, че е подходяща класацията на хостинг фирми в ЕН секцията, но и тук ще ги сложим, защото наистина има доста хора, които се възползват чат-пат от техните услуги и промоции. Дори наскоро бяха пуснали нещо доста силно като цена, вече като качество, не съм имал възможността да пробвам. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Отключете анкетата за 2014.
Как да гласувам обективно за 2015 като сме още средата на февруари? До края на годината има още 10 месеца през които може да се случат много неща.

Гледам, че за 2014 за icd.bg има само един глас. Има ли някой, който да е при тях, но да е пропуснал да се разпише? Да си каже мнението. Имам мераци да се преместя при тях - това поне за мен изглежда доста впечатляващо - https://www2.suresupport.com/network.php
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Скоро ще пусна тема и ще чакам да си кажеш пак мнението.
То бате, на тем може ли да ти се угоди. Аз не знам хостинг, който да не е нахейтен от тем.

Само ми е интересно какви шитове инсталираш на тия хостинги, че си се видял за пореден път в търсене. И вземи купувай някакви бутикови хостинги, а не такива за по 2-3$ на месец. :)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

То в България има повече хостинг компании отколкото потребители. Според мен трябва да се сложи някакъв солиден лиценз, който трябва да се купи, преди да се отваря каквото и да е било ....
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

То в България има повече хостинг компании отколкото потребители. Според мен трябва да се сложи някакъв солиден лиценз, който трябва да се купи, преди да се отваря каквото и да е било ....

айде не :)
освен това половината компании от анкетата не са български
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

То в България има повече хостинг компании отколкото потребители. Според мен трябва да се сложи някакъв солиден лиценз, който трябва да се купи, преди да се отваря каквото и да е било ....
Да ако отваряш бизнес поне 100 000 начален капитал.
+ още 50 000 за първите 6 месеца за осигуровки и заплати.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

На 4-5 хоста съм бил, все съм бил доволен, но това което предлага шефа(coolice) е в пъти над останалите. Страшно съм доволен респективно и гласът ми отива за него.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Гледах гледах и нямам идея за кого да гласувам. Затова за момента оставам пас. Може ли да попитам какви сайтове хоствате при coolice има ли някой с open cart.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

2 сайта имам при него на опенкарт на минималния план и летят. Разликата в скорост на зареждане на сайта е очевадна а оттам и оптимизацията отива на друго ниво. и моя глас е за coolice :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе