Най-доброто правителство след повратната 97 година

Най-добро управление след 97

  • Иван Костов

    Votes: 21 61.8%
  • Симеон Сакскобурготски

    Votes: 8 23.5%
  • Сергей Станишев

    Votes: 3 8.8%
  • Пламен Орешарски

    Votes: 2 5.9%

  • Общо гласове
    34

sparc

Active Member
Дайте оценка на министър председателите след 97 година, за да има една равносметка кой е най-лошия управник и кой най-добрия
 
Последно редактирано:
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Липсва Ви едно правителство (като не броим служебното).
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

За него има цели раздели, но ако мога ще оправя грешката, обаче не се сещам как може да се добави
 
Последно редактирано:
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Няма добро правителство от 97-ма насам.
Всичките са калпави, като най-калпавото беше това на ГЕРБ а най-приемливото това на Костов.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Няма добро правителство от 97-ма насам.
Всичките са калпави, като най-калпавото беше това на ГЕРБ а най-приемливото това на Костов.
Вместо да се изкажа, просто ще се присъединя към твоето мнение.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Кой е по-тъп - автора или темата?

Като пускаш анкета, трябва да е коректна.
Дори да беше добавил Бойко - пак нямаше да е коректна, защото е все едно да пита - "Коя кола е по-добра" - да дадеш една последен модел и една от началото на 20 век
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Нека да споменем партията при която са 3те банкови кризи в България - БСП. Все пак това си е рекорд. Да съсипваш икономиката при всяко твое управление и пак да имаш избиратели. Но какво да се очаква от 15ски....
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Нека да споменем партията при която са 3те банкови кризи в България - БСП. Все пак това си е рекорд. Да съсипваш икономиката при всяко твое управление и пак да имаш избиратели. Но какво да се очаква от 15ски....
Това, че упавлението на БСП е било лошо не прави управлението на ГЕРБ читаво. Аз не съм забравил милиционерските акции и фалитите на бая от дребните фирмички по това време. В външно политическо отношение станахме за смях на великата "бизнес конференция" в Катар, за която местните така и не разбрали и не дошли. Това последното го давам за пример, защото е важно какво впечатление за България оставяме в чужбина.
А настоящото правилтество (което подаде оставка) не мисля, че има смисъл да се коментира, защото е демократически нелегитимно, тъй като дори ако прибавим вота на Атака, общият брой гласували за тях не достига минимума за мнозинство (50% + 1). В тази сметка включвам само гласувалите, тъй като останалите сами по своя воля не са се включили.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Това, че упавлението на БСП е било лошо не прави управлението на ГЕРБ читаво. Аз не съм забравил милиционерските акции и фалитите на бая от дребните фирмички по това време. В външно политическо отношение станахме за смях на великата "бизнес конференция" в Катар, за която местните така и не разбрали и не дошли. Това последното го давам за пример, защото е важно какво впечатление за България оставяме в чужбина.
А настоящото правилтество (което подаде оставка) не мисля, че има смисъл да се коментира, защото е демократически нелегитимно, тъй като дори ако прибавим вота на Атака, общият брой гласували за тях не достига минимума за мнозинство (50% + 1). В тази сметка включвам само гласувалите, тъй като останалите сами по своя воля не са се включили.
Беше си легитимно цяла една година. Източи една банка и си тръгна по живо по здраво. А Октомври пак за тях ще има гласове.... Съсела избяга в Брюксел да се скрие а бабите сега трябва да се влюбват в Михов. И аз не съм забравил великите акции през тази една година управление на БСП - 1)Лясковец, 2)цялата жандармерия по селата да хване крадеца на кокошки 3) Белия автобус с който изкарваха пишман експертите
А да не забравяме , че Бойко управлява по-време на световна икономическа криза. При БСП нямаше криза но те винаги закопават държавата.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Беше си легитимно цяла една година. Източи една банка и си тръгна по живо по здраво. А Октомври пак за тях ще има гласове.... Съсела избяга в Брюксел да се скрие а бабите сега трябва да се влюбват в Михов. И аз не съм забравил великите акции през тази една година управление на БСП - 1)Лясковец, 2)цялата жандармерия по селата да хване крадеца на кокошки 3) Белия автобус с който изкарваха пишман експертите
А да не забравяме , че Бойко управлява по-време на световна икономическа криза. При БСП нямаше криза но те винаги закопават държавата.
Не разбрах къде съм се опитвал да докажа кадърността на правителството на Орешарски, за да се опитваш да доказваш обратното. Трудно ще има спор по тема, по която двете страни са на едно мнение.
И като спомена хващането на крадец за кокошки се сещам за една прословута акция на Б. Б. от времето когато беше начело на МВР (т.е. преди да създаде ГЕРБ) когато демонстрира как трябва да се арестува човек - с гранатомет.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Вярно е че много фирми фалираха през управлението на ГЕРБ, но тъжното е, че през 2013 година има 848 фирми които са влезли в процедура по фалит, а 820 са обявени в несъстоятелност. Броят им се е увеличава спрямо 2012 г. Лично аз очаквах в началото на 2013 г да се подобри положението и не защото нашите политици създават добри условия за бизнес, а защото Европа дръпна и се надявах да ни изтегли на буксир. Оказа се че нашите политици са голяма котва и не се дават лесно. И тъкмо имаше някаква надежда за 2014 г и сега много е вероятно тенденцията да продължи след кризата в КТБ която ни спретнаха. Много е възможно след нея да фалират здрави и жизнеспособни фирми.

С нетърпение очаквам да си отиде това правителство и да излязат най-накрая данните за задълженията на държавата към бизнеса, защото това което се чува, ако е вярно положението е много по-зле отколкото беше при ГЕРБ.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Резултатата от анкетата няма да се хареса на червените боклуци.
Толкова ли е зле било по времето на ГЕЯ и ОРЕХА, че хората предпочитат Костов и Царчето?
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Не разбрах къде съм се опитвал да докажа кадърността на правителството на Орешарски, за да се опитваш да доказваш обратното. Трудно ще има спор по тема, по която двете страни са на едно мнение.
И като спомена хващането на крадец за кокошки се сещам за една прословута акция на Б. Б. от времето когато беше начело на МВР (т.е. преди да създаде ГЕРБ) когато демонстрира как трябва да се арестува човек - с гранатомет.
Моето мнение е по скоро да докажа , че БСП е много по-лошо от Герб. Естествено и Герб имат проблеми , но едва ли ще има партия която да взима винаги правилните решения. Грешки ще има и за в бъдеще , въпросът е да не са нон стоп както при БСП. Смятам че Герб и РБ имат потенциала да направят необходимите промени така че да отлепим от дъното. Време е да се изместим от последната позиция по доходи в Европа.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Истината е че при царя беше май най-добре. Тогава фирмите работеха относително нормално, макар да има доста кражби и тогава поне управляваха.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Царя е виновен за цялото пропадане на икономиката. Вкара етническата партия в управлението и извиси кражбите на едно недостижимо ниво с единствената идея да си прилапа имотите. Този противен индивид постави основите на следващите две гнойни коалиции /БСП+ДПС+Атака, и преди това НДСВ+ДПС+БСП/ унищожаващи България. Милионите откровени малоумници целували му краката при пристигането носят основна вина за тежките години след правителството му. Болните мозъци гласуващи за БКП без елементарната идея на кой свят се намират и етническия вот на ДПС са най-върлите противници на това България да има един нормален стандарт на живот и причина за масовата емиграция кой-където-може. Руско-турските подлоги ни унищожават като нация и няма да спрат, докато не успеят. А те ще успеят, защото на мишлетата просто не им дреме. Не народ, а мърша - това е положението. Прост народ, скапана държава...
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Царя е виновен за цялото пропадане на икономиката. Вкара етническата партия в управлението и извиси кражбите на едно недостижимо ниво с единствената идея да си прилапа имотите. Този противен индивид постави основите на следващите две гнойни коалиции /БСП+ДПС+Атака, и преди това НДСВ+ДПС+БСП/ унищожаващи България. Милионите откровени малоумници целували му краката при пристигането носят основна вина за тежките години след правителството му. Болните мозъци гласуващи за БКП без елементарната идея на кой свят се намират и етническия вот на ДПС са най-върлите противници на това България да има един нормален стандарт на живот и причина за масовата емиграция кой-където-може. Руско-турските подлоги ни унищожават като нация и няма да спрат, докато не успеят. А те ще успеят, защото на мишлетата просто не им дреме. Не народ, а мърша - това е положението. Прост народ, скапана държава...

:DЗа този коментар имаш репутация от мен. Напълно подкрепям. Костов вдигна летвата високо, а всички, след него се опитват да я заровят под земята - факт.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Реално на тази държава трябва ДЯСНО правителство.
А ГЕРБ никога не са били дясна партия, няма и да бъдат.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Реално на тази държава трябва ДЯСНО правителство.
А ГЕРБ никога не са били дясна партия, няма и да бъдат.

Много си прав. Харесва ми и подписът ти, но ще ми хареса повече ако поправиш правописната грешка в него.:)
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Няма добро правителство от 97-ма насам.
Всичките са калпави, като най-калпавото беше това на ГЕРБ а най-приемливото това на Костов.

Това означава ли, че тези преди 97ма са били добри? :wink:
 

Горе