Най-евтините фб лайкове на фен страниците ни - дискусия

SpyPet.BG

New Member
Сега развивам страницата на проектчето ни SpyPet.BG и изненадващо за самия мен открих нещо, което е доста готино и може да осигури доволен брой лайкове за малко пари, или пък за без пари.

Първо, пуснах 20 долара за реклама на страницата и получих към 260 лайка. Това е доста зле, според мен.

После, направих една картинка, която за 10 долара бууст събра над 1000 харесвания и над 150 споделяния. Кое е интересното - че освен, че някои хора харесват страницата ей така, другите мога да ги каня. Цъкам на списъка с харесващите и има "покани". Каня ги и много от тях харесват страницата. Знаете ли за тази функция? Според мен, ако се създаде вирусен пост, който с малко бууст да плъзне из Фейсбук, това би могло да ви донесе много възможности за покана. Или пък ако имате някаква фен база, то може и без плащане.

Някой знае ли по-евтини и ефикасни начини за привличане на аудитория?
 
Някой знае ли по-евтини и ефикасни начини за привличане на аудитория?

Спам по ФБ групите. Преди работеше - имам 400 групи с към 200 000 члена в тях. Със скрипт пращах просто текстов пост. около 6% от тая цифра се регнаха на сайта ми. Месец по-късно същото и още 2-3% нови регнати.

Не съм го пробвал от година, не знам дали още ще е така, но за без пари, толкова.
 
От: Най-евтините фб лайкове на фен страниците ни - дискусия

Не си падам много по спам-а, но благодаря за споделянето :)
 
От: Най-евтините фб лайкове на фен страниците ни - дискусия

Те всички не одобряват спама, ама тука 80 % от колегите го ползваме :D Иначе - евтин и ефикасен метод - правиш игра Харесай/Сподели. Слагаш атрактивна награда и буустваш.
 

Горе