Накажете ме... или Съветвайте ме как да си подобря сайта?

toretic

Member
Здравейте, сайта може да го видите в подписа ми.
Единственото което планирам за момента е да вкарам ключови думи в страниците си, като го правя модулче по модулче, вече имам на два модула, другата седмица се надявам да имам и на другите :).
 
по добре от киурди е да вкараш дескрипшъни ... така ще имаш повече контрол какво захапва Г като описание а това има значение за кликемоста след като си излязъл вече в серпа ... ако имаш много стаии за ръчно въвеждане ако си си писал сам системата както предполагам от поста виж как работи all in one seo pack за wordpress ауто дексрипшъни и си го интерираи опън сорс е
 
От: Накажете ме... или Съветвайте ме как да си подобря сайта?

Абе дескрипшъна помага ли от страна на сео, имам впредвид, има ли значение за позицията ми по ключови думи, а не за кликаемост?
Иначе изобщо не се бях сетил за него, забравил съм го от година+, ще го добавя към чеклистата за Четвъртак :).
all in one seo pack го свалям ся и ще го разгледам :).
 
От: Накажете ме... или Съветвайте ме как да си подобря сайта?

Абе дескрипшъна помага ли от страна на сео, имам впредвид, има ли значение за позицията ми по ключови думи, а не за кликаемост?
Иначе изобщо не се бях сетил за него, забравил съм го от година+, ще го добавя към чеклистата за Четвъртак :).
all in one seo pack го свалям ся и ще го разгледам :).
Единствено кликаемост, от гугъл заявиха ясно, че вече не влияе при класирането
 
От: Накажете ме... или Съветвайте ме как да си подобря сайта?

Е те хубаво са заявили ама вие на всичко ли им вярвате ;) ... като се изкаже Мат Кътс и обикновено гледам от къде изгрява слънцето ....
 

Горе