Намерих един добър сайт

pitbull_manq

New Member
Искам да ви споделя за един нов сайт в мрежата mymall bg който предлага безплатни онлайн магазини. Аз също си регистрирах, моят магазин е abc shop. В момента продавам нещата на един друг сайт срещу %, но ми си иска да разширя дейноста. Ако някой има онлайн магазин и иска да продавам неговите стоки срещу комисьонна да пише.
 
От: Намерих един добър сайт

Интересно ми е как са при теб нещата.Има ли посещаемост и полза.Питам, защото може да се каже, че вече съм сътрудник на една фирма за козметика и може да се възползвам от услугите на сайта.Изглежда ми много добре не само за регистриране на магазин, а и за пазаруване. :)
 
От: Намерих един добър сайт

Нещата вървят доста добре за сега като посещения наи-много съм стигал до 1200 на ден в моя магазин иначе нормално варират от 300 до 500 в него. Проблема е че нещата които продавам не са наи-търсените и все пак имам продажби. Иначе от mymall ми помогнаха да си настроя магазина и при проблеми помагат остава само да продавам. :)
 
От: От: Намерих един добър сайт

Нещата вървят доста добре за сега като посещения наи-много съм стигал до 1200 на ден в моя магазин иначе нормално варират от 300 до 500 в него. Проблема е че нещата които продавам не са наи-търсените и все пак имам продажби. Иначе от mymall ми помогнаха да си настроя магазина и при проблеми помагат остава само да продавам. :)

Ее ми пич това е супер.Всъщност като има поръчка през магазина ти, ти я препращаш към фирмата чиито стоки продаваш.Така ли?
Между другото как постигна тези посещения.Само от това ли са, че магазина ти е вип в сайта на маймол или си му пускал някаква реклама? :)
Лек ден! ;)
 
От: Намерих един добър сайт

:) от саита са ми предимно посещенията, но сега ще се регна и в някои търсачки и се надявам да увелича още посещенията. Иначе маи за сега това са добри стоиности без никаква реклама.
 
От: Намерих един добър сайт

И доло-горе какви продажби правиш на ден при 1000-1200 уникални на ден и колко за да ти е вип магазина какви парички се искат или е безплатно? :)
 
От: Намерих един добър сайт

Имам 7 продажби за момента, и оборот 3200 лева, а плащам за вип 20лв но това е защото си предплатих за 6 месеца.
 
От: Намерих един добър сайт

покажи ни статистиката с тези 3200лв оборот защото ми се струва че просто го рекламираш?
 
От: Намерих един добър сайт

Собиески изпратих ти линка публикуваи го защото аз нямам право все още да публикувам снимки и линкове.
 
От: Намерих един добър сайт

Плащането MyMall ли ти правят или съответната фирма ?
 
От: Намерих един добър сайт

Това ми прати той
abc.jpg
 
От: От: Намерих един добър сайт

А как намираш фирма от която да взимаш стоки за продажба?
Кои отговаря за направените поръчки, за доставките им и т.н.?
 
От: Намерих един добър сайт

Търся фирми производители и да имат сайт и им предлагам сътрудничество.
Като получа поръчка, я пращам на сайта с който имам договорка и те я изпълняват, но всеки може да си има различна стратегия и начин на работа. А парите ги получавам на края на всеки месец под формата на комисьонна.
 
Последно редактирано:
От: От: Намерих един добър сайт

А трябва ли да имаш регистрирана фирма за да можеш да вършиш тази дейност или не е задължително?
 
От: Намерих един добър сайт

А трябва ли да имаш регистрирана фирма за да можеш да вършиш тази дейност или не е задължително?

Можеш да продаваш и като физическо лице, но трябва да си декларираш всичко после и данъците ти са по-високи.
 

Горе