Напускам

От: Напускам

Ного малко, дай си почивка поне ена годин, че ного си се озлобил
Язе ши та излекувам, ама да седнем на една маса, бас държа
 
От: Напускам

Тука ще направя обратен завой и ще подкрепя Ремайнд
За него сигурно е много важно да има достъп до Форума, както и за мене
Блинки, не го банвайте, той обича Форума като мени и ще му тежи тази загуба
Знаем, че няма чуство за хумор, но просто не приемай за чиста монета репортите му
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Напускам

Успех брат, да се върнеш :)
 
От: Напускам

Прати някой друг любител на пиците на парче докато те няма да храним него поне... :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Напускам

Общия коефициент на интелигентност на гилдията на програмистите току що спадна с няколко пункта..... а едно време беше престижно занимание да си coder / developer :-/
 
От: Напускам

Надяваме се да спазиш думата си и да се върнеш с още повече опит да помагаш на новите навлезнали в тази сфера.
 
От: Напускам

Как бе политиката ше загуби много и ще липсват обидни епитети от рода на сурсодатен гербераст:lol:, според мен нивото на форума ще се вдигне с една единица
 
Почти година от публикацията. Равносметката - здраво учене всеки ден, зарязах всичките SEO клиенти с цел да се развивам в тази сфера, смених информацията, която достигаше до мен като новинарска, политика не следя, започнах да се информирам от "по-реални" източници на информация и да се питам дали дадена информация е достоверна или не, като цяло като се сетя доста съм се излагал в раздел политика, извинение към всички, които съм обиждал, имена няма да включвам понеже не са малко.
 
Може и така да се каже :D , напълно си смених интернет посещенията, посещаваха се само уроци, тъториали, форуми за програмиране, следващия месец се местя в София да запиша редовно в СофтУни, бачкам си по мой проект, добре че има някакви пари, че едва ли ще ми се налага да работя където и да било, като цяло наистина напуснах форума и станах човек , хаха.
 
Кръстя се.... а аз го правя веднъж на няколко години.....
 
Ако изключи или поне ограничи човек и facebook, бг новинарните сайтове, twitter, etc. направо се преражда. Изведнъж има време за всичко и най-вече за ВАЖНИТЕ неща в живота :)
 
Стана човек а? И сега вече няма да се караме, баси... :)

Като се преместиш в София, свирни да те черпя една бира.
 
@ReminD, браво на теб - по-малко емоции повече логика и рационалност и се случват нещата :) Добре е, че подлагаш нещата под съмнение, търсиш смисъл и четеш м/у редовете. Само не разбрах кой/кои езици научи за това време.
Успех с проекта ти.
 
Плача :( Все пак успех, приятел, не ни забравяй :))
 

Горе