1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутлации

Дискусията в 'My Journey' стартирана от Doctor_BG, Авг 2, 2015.

1. Doctor_BG

Doctor_BG Active Member

Рег.:
    Окт 10, 2014
    Съобщения:
    158
    Харесвания:
    81
    Точки:
    28
    Напоследък се замислих, че трябва да помагам с каквото мога на хората, от които съм научил ценни неща. А такива има много.

Откакто съм във форума се запознах с различни хора, които ми станаха приятели. Обменихме ценна информация, която бързо приложих и резултатите не закъсняха.
    Тези хора ме научиха на много повече неща, отколкото аз тях.

С тази тема искам да върна жеста. Не, няма никаква уловка.

Аз въобще не съм най-големия разбирач от SEO, маркетинг и др., но съм лекар и мога да ви помогна в тази област.

Ако имате някакви проблеми в сферата на вътрешните болести (и особено от органите на храносмилателната система), то аз ще ви изслушам и ще предложа моето мнение.
    То може да бъде определен вид лечение (ако е от моята компетенция) или насочване към специалист, за когото съм установил, че си разбира от работата.

Това може да стане чрез скайп разговор или дори на място в София в един от приемните ми дни.

Не искам нищо в замяна. Правя го, защото осъзнах, че полученото добро трябва да се връща

Ако проявявате интерес, пишете ми лично съобщение.

IwKa, MaryJane, Blinky и 17 други харесват това.
  2. kirsen

kirsen Active Member

Рег.:
    Юли 13, 2014
    Съобщения:
    218
    Харесвания:
    26
    Точки:
    28
    От: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Респект и поздравления!!!
    Нека им все повече такива хора правещи добро.
    Успех и нека късмета е с вас.

3. magnit

magnit Well-Known Member

Рег.:
    Май 17, 2014
    Съобщения:
    1,858
    Харесвания:
    103
    Точки:
    63
    От: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Евала, Докторе! Приемете мойте поздравления. Желая Ви много Успех и нека има повече хора като Вас, защото доброто в хората вече е почти на изчезване...!

4. ads

ads Member

Рег.:
    Юни 18, 2015
    Съобщения:
    169
    Харесвания:
    9
    Точки:
    18

евалата :)

5. bobbydigital

bobbydigital Active Member

Рег.:
    Септ 24, 2009
    Съобщения:
    713
    Харесвания:
    121
    Точки:
    43

само така, браво.

6. Andrew

Andrew Member

Рег.:
    Май 20, 2013
    Съобщения:
    97
    Харесвания:
    12
    Точки:
    8

Много тъжно е, че скапаното ни управление превърна най-святата професия в позор, но заради хора като Вас, докторе мисля, че все още има надежда :) Браво!

7. pa_lta

pa_lta Active Member

Рег.:
    Ноем 3, 2013
    Съобщения:
    885
    Харесвания:
    41
    Точки:
    28
    Място:
    в странство

+1 и + някоя запетайка :wink:

8. Deadbelt

Deadbelt Member

Рег.:
    Септ 16, 2014
    Съобщения:
    81
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8

Евала и от мен :) Истинска мъка е, ако нямаш роднина/приятел лекар...

9. Doctor_BG

Doctor_BG Active Member

Рег.:
    Окт 10, 2014
    Съобщения:
    158
    Харесвания:
    81
    Точки:
    28

Вече няколко човека ми писаха.

Не се притеснявайте да задавате въпроси.

Офертата е валидна до второ известие :)

10. nandibandi

nandibandi Well-Known Member

Рег.:
    Февру 7, 2014
    Съобщения:
    981
    Харесвания:
    501
    Точки:
    93

Тц-тц-тц, на къде отива света? Бг доктор консултира безплатно, сега остава и поповете да започнат да опяват без пари. ;)

Похвална е инициативата Ви, докторе! Знам, че бях доста груба с Вас в една друга тема, но повярвайте ми и аз, като доста сънародници имам лична причина да мразя цялата Ви гилдия.
    Надявам се, че Вие наистина сте различен и Ви пожелавам да помогнете на всички съфорумци, които потърсят Вашата помощ. На тях пожелавам само леки и лесно лечими болежки. :)

11. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,503
    Харесвания:
    1,428
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Re: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Мерси много. Човек, това не е за офтопика, местя темата. :) Хахаха. Аз нямам какво да чукам на дърво, но на който може, плс, помогни. :)

Сподели страницата