Конкурс за: Начална страница за уебсайт

LEYGREY

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
нужна ми е само и единствено началната страница за уебсайт, който ще представлява веригата магазини "BD Liquor" и държа да се придържате към цветовата гама на самите магазинчета - http://imgur.com/a/txAOB. Също така моля шрифта, ако ще включвате логото на веригата в дизайна, а което е препоръчително, да бъде като този на предоставените снимки.
Ще напиша и функциите, за да знаете колкото бутона за пренасочване да направите и включително ще оставя Ваш избора да ги наименувате. Ще има: новини, артикули, намаления, секция за кандидатстване за работа, търсачка и моля да има логин поле и съответно количка, защото ще може да се пазарува в сайта.
Моля дизайнът да стилен и да показва професионализъм.
Желателно е, спечелилият конкурса, да има интерес към изпълняването и на следващи евентуални заявки (времето ще покаже).
Награда: 80 лева
Краен срок: 15.08.2017 20:30
ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
 
За функционална уеб страница с екстрите, които изисквате, включително и професионалният ѝ вид, е нужно уважение към труда на разработчика. Успех с конкурса... :)
 
Имаш грешка в конкурса, пропуснал си една нула отзад. Дори приканвам темата да се изтрие, понеже липсват каквито и да е уточнения.

Wordpress ли трябва да е? само HTML/ css ли? Ларавел? Кой ще прави функциите, които желаеш? Тая търсачка откъде ще търси? Каква е базата ако има изобщо? Така излиза, че искаш цял сайт, който включва:

login / register routes
news / categories
products / cart
базаданни?

И да се тестват тея работи, че бачкат, ще трябва да се правят и рутове за CRUD.
 
Последно редактирано:
Моля дизайнът да стилен и да показва професионализъм.
....
Награда: 80 лева
Безплатно:
Снимай заглавната страница на някой жълт вестник и си ти. ;)

NB
Дължиш поне по 80 лв на всеки професионалист, който ще си загуби времето да чете това!
 
Толко остроумни хорица не бях виждал... Написал съм функциите, които ще притежава сайтът след време, но как всеки един посетител ще има достъп до тях, ако самият дизайн няма нужните бутони за пренасочване?
 
Толко остроумни хорица не бях виждал... Написал съм функциите, които ще притежава сайтът след време, но как всеки един посетител ще има достъп до тях, ако самият дизайн няма нужните бутони за пренасочване?
И пак не става ясно, PSD трябва ли да се инклудва или само HTML/CSS? 80-те лева са супер смешни.
 
По правилата, всеки един победител в конкурс, трябва да изпрати на организатора .psd файл. А не мисля, че 80 лева са кой знае колко малко за един дизайн на начална страница?
 
А не мисля, че 80 лева са кой знае колко малко за един дизайн на начална страница?

80 лева са много малко. Това ти е лицето, това ще продава, това ти е най-важната част от сайта, ако дизайна е калпав - бизнеса ти ще се провали. Един истински дизайнер би ти взел минимум четирицифрено число за тази работа.
 
80 лева са много малко. Това ти е лицето, това ще продава, това ти е най-важната част от сайта, ако дизайна е калпав - бизнеса ти ще се провали. Един истински дизайнер би ти взел минимум четирицифрено число за тази работа.
На мен ми трябва само нещо идейно, именно заради това искам само и единствено дизайн, без система, но по-нататък като се отпуснат средства, ще се направи като хората. Пък, ако участващите се справят добре, защо пък да не се използва и техния дизайн?
Ако има софиянци и са влизали в някой от магазините, могат да потвърдят, че има голяма гама от алкохоли и за отварянето на един такъв магазин са нужни 6 цифри, та какво са 4, ако ще допринесе на бизнеса по един или друг начин. Благодаря все пак за съвета.
 
Аха, ясно, готов си да дадеш над 100 000 лева за магазина, но даваш само 80 лв. на дизайнер да ти направи лицето, визията му. Някой беше споменал в темата - трябва уважение към труда на хората.
 
Парите не идват от собствениците, а от моя джоб.

За благотворителна кауза ли :) . Така не се прави младеж. Ако искаш сайт пускаш направо офертата казваш давам 300-400-500-600-etc, лева, искам това онова и т.н.. , а не да дробиш нещата на начална страница, пък после на следваща и т.н.. Нали тая начална страница после от .PSD трябва някой да ти я накоди на html/css , че и responsive да е след това, пък после система трябва да се мисли, ще трябва и за WP THEME да плащаш + интеграция на магазинче. Не се правят така нещата. Такъв сайт с woocommerce plugin се прави за 1-2 часа, после настройките / нагласяването са друга бира, но не се прави така.
 
Кой каквото иска да прави, искам един идеен дизайн, а след това, ако ще сайт за 10 000 да се прави, но засега ми трябва само и единствено ДИЗАЙН. Една дума не съм казал относно правенето на системи и прочие... Трябва ми само и единствено като говоря със собствениците да кажа - така и така, тук това, там онова, а след това, ще се инвестира повече в направата на този вече прословут сайт при евентуална съгласа...
 
:D то по начална страница се правят всички други. Нали не смятате че дизайна на началната ще е прави форми, а после информационните някакви готики. Както споменаха горе това е лицето и то продава. Аз не съм дизайнер, но бих предположил минимална цена от 500лв. и то дизайнера ме съмнява да вземе при сърце работата за такава сума.
 
Кой каквото иска да прави, искам един идеен дизайн, а след това, ако ще сайт за 10 000 да се прави, но засега ми трябва само и единствено ДИЗАЙН. Една дума не съм казал относно правенето на системи и прочие... Трябва ми само и единствено като говоря със собствениците да кажа - така и така, тук това, там онова, а след това, ще се инвестира повече в направата на този вече прословут сайт при евентуална съгласа...
Това са си твои работи, хората въобще не ги интересува с кой какво ще говориш и за какво ти е темплейта.
 
В такъв случай какво въобще те интересува пък теб какво искам и колко съм трябвало да заплатя? Аз съм си написал всичко в първото мнение и който иска ще направи нещо и ще намаже, а който иска нека хейтва ;)
 
В такъв случай какво въобще те интересува пък теб какво искам и колко съм трябвало да заплатя? Аз съм си написал всичко в първото мнение и който иска ще направи нещо и ще намаже, а който иска нека хейтва ;)

"Намаже" 80 лева, ти сериозен ли си, вярно че си на 17 години, ама стегни се малко.
 
Подавам си моята идея, реших да кандидатствам и да намажа 80 лева, пък дано спечеля.
3f115db1a433426e2c475cfad3e4b069.png
 
и ще намаже,
Щом никой от двамата Ивайловци не е пожелал да намаже, спукана ти е работата. :D
 

Горе