Начини за печелене на пари с интернет

Vinety

New Member
Който знае някакви начини за печелене на пари от интернет и чрез него, нека да ги добави тук и всеки да си избере своя начин който най-много му допада.
Аз се сещам за тези:
1. Правим си собствен посещаван сайт и слагаме Adsense реклами.
2. Включваме се към афилиейт програми и правим продажби.
3. Работим като фриилансер.
4. Форекс търговия.
5. Залози по интернет.
6. Кликане на банери и мейли :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
7. Ставаме дропшипър :roll: макар че не го познавам добре, но го слагам
8. Писане на постове по форуми за по 6 цента поста :wink:

Ще се радвам да добавите и да обясните и други начини за припечелване на макар и скромни суми, но въпреки това нека да се знаят.
 
  • Like
Реакции: Viko
Vinety каза:
7. Ставаме дропшипър :roll: макар че не го познавам добре, но го слагам
Ще се радвам да добавите и да обясните и други начини за припечелване на макар и скромни суми, но въпреки това нека да се знаят.

Здрасти, аз понеже с това се занимавам да те поправя. Не ставаме ние дропшипъри, а ползваме услугите на дропшипъри. За да си дропшипър или трябва да си производител или да имаш на склад стока на много производители и да може да продаваш на едро
 
Здравей и на теб!
Както казах не съм много наясно с дропшипинга, но то си се подразбира и от името ми :lol: :lol: :lol: - индианец и дропишипинг :wink:
Сетих се че може да си направим търсачки и след време да ги продадем като Yahoo за 44 милиарда примерно ако правилно съм чул :shock: :shock:
 
Я да попитам имам рег в Genbugs ама така и нямам сайт/блог в който да поствам буликации и банери за тяхните продукти ,но пък имам сайт на съвсем различна тематика ,който има реклами от google.Та може ли да си сложа банер от genbucks в сайта ,в който имам реклами на google и е на отделна тематика от genbucks.

Мерси предварително :D
 
Vinety каза:
6. Кликане на банери и мейли :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

това е начин как да не изкараме пари от интернет или по-скоро, как да се прецакаме
 
Synthetic каза:
Я да попитам имам рег в Genbugs ама така и нямам сайт/блог в който да поствам буликации и банери за тяхните продукти ,но пък имам сайт на съвсем различна тематика ,който има реклами от google.Та може ли да си сложа банер от genbucks в сайта ,в който имам реклами на google и е на отделна тематика от genbucks.

Мерси предварително :D

къв ти е трафика бг ен и кви интиреси
 
-даване на акъл онлайн (уроци)
-продажба на твои стоки
-онлайн игри
-picture and video uploading
-покер (то е към залозите де)
-adult webcams (особено за жени)
-платени секс чатове
-даване на платено инфо
-писане на статии

Това ми дойде на ум сега като допълнение
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

Вижте,според мен най-доброто е да се захванеш, като freelancer. Тоест да работиш като наемник по различни обяви. Има сумати и категории- писане на статии, програмиране C++,C+, web design, работа с flash, SEO и сумати и още...
В нета гъмжи от freelance сайтове- като най-известният е getafreelancer.com
Ще съм ви адски благодарен, ако се регистирате през моя affiliate линк-има го в подписа.
Ако някой има да пита нещо-дал съм си skype, но може и тук.
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

4. Форекс търговия.
8. Писане на постове по форуми за по 6 цента поста :wink:
Ако може някои да ми ги обесни защото никаде не съм ги стрещтал :(
А ми е малко любопитно
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

Който знае някакви начини за печелене на пари от интернет и чрез него, нека да ги добави тук и всеки да си избере своя начин който най-много му допада.
Аз се сещам за тези:
1. Правим си собствен посещаван сайт и слагаме Adsense реклами.
2. Включваме се към афилиейт програми и правим продажби.
3. Работим като фриилансер.
4. Форекс търговия.
5. Залози по интернет.
6. Кликане на банери и мейли :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
7. Ставаме дропшипър :roll: макар че не го познавам добре, но го слагам
8. Писане на постове по форуми за по 6 цента поста :wink:

Ще се радвам да добавите и да обясните и други начини за припечелване на макар и скромни суми, но въпреки това нека да се знаят.
Мога да предложа още един вариант - Lyoness - пари обратно при всяка покупка,но на първо място пасивни доходи
 
Последно редактирано:
От: Начини за печелене на пари с интернет

1. Правим си собствен посещаван сайт и слагаме Adsense реклами.
2. Включваме се към афилиейт програми и правим продажби.
3. Работим като фриилансер.
4. Форекс търговия.
5. Залози по интернет.
6. Кликане на банери и мейли :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
7. Ставаме дропшипър :roll: макар че не го познавам добре, но го слагам
8. Писане на постове по форуми за по 6 цента поста :wink:

Всички тези начини може би са вършили работа,но аз честно казано нямам няколко живота за да видя как работят.Страшно много труд и време за дребни стотинки.От много време търся начин ,истински, имам в предвид за печелене на пари от Интернет и след толкова време успях да намеря начина за себе си.Големи пасивни доходи от Lyoness.Всеки прави своя избор.Има ли някъде някой който да ви даде 2700 лв. при инвестиция 300 лв. ?И след това да продължи да ви дава много по-вече от колкото ви е дал първия път без да е необходимо отново да инвестирате и да правите каквото и да е било.Просто получаваш,за да има какво да харчиш и за това че харчиш ти правят отстъпка.
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

а как мога да печеля пари от Интернет ако съм непълнолетен(15 годишен съм)
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

по същия начин както ако беше и пълнолетен.
 
може ти да правиш сайтове за себеси без пари като играчка (един вид пц игра) учебно занимание... а вашите да продават рекламата по тях и да ти дават парите ама това ако вярваш на вашите щото могат да те изпържат ако не ги кефиш -

получаваш тролски отговор защото два дни питаш неща дето ако искаше да правиш пари щеше за 20 мин макс (да не кажа 2) да си намерил отговора сам - а и отдавна трябва да ти е ясно докато нямаш 18 вашите решават вместо теб по въпроси като женене и пари...


ПП от време на време си заслужаватете темата на Блинки Ето един шибан съвет от левия ми ръкав
 

Горе