На какво попаднах днес, дали е истина ?

CODEXGIGAS

Active Member

Излезна ми, че в този сайт има 90% намаление на очила ray-ban, но не знам дали е истина.
Видях и моя модел в намалението ама пише 199$ намаление на 19.99$ с две думи, моя модел изобщо не съм го закупувал за 199$, а някъде за 180 - 200 лева.
Излезна ми, че сайта има сертификат, ама сайта е регистриран тази година.

Доста са ми странни тия намаления. Вие какво ще кажете ?
Питам, защото ако има нещо общо с истината това си е добра оферта.

Това не е реклама. Това е, че май промоцията е само за деня и няма много време да разнищваме нещата.
 
това се върти от години с тази цена, значи е менте
 
И аз така си мисля, че са някакви смешни имитации.
Като ме подсети .. Не се ли въртеше един такъв спам преди в фейсбук с тия очила ?
 
Просто не са истински очилата, а ментета, но те 90% от хората дето ги носят тази марка си знаят, че не са оригинални, така че ако не те бърка си вземи.
Сертификаттъ им е безплатен - Let's Encrypt, а и дори да беше платен или друг, това пак нищо не значи...Просто имаш онлайн магазин, който продава реплики на Рей Бан, тва е.
 

Излезна ми, че в този сайт има 90% намаление на очила ray-ban, но не знам дали е истина.
Видях и моя модел в намалението ама пише 199$ намаление на 19.99$ с две думи, моя модел изобщо не съм го закупувал за 199$, а някъде за 180 - 200 лева.
Излезна ми, че сайта има сертификат, ама сайта е регистриран тази година.

Доста са ми странни тия намаления. Вие какво ще кажете ?
Питам, защото ако има нещо общо с истината това си е добра оферта.

Това не е реклама. Това е, че май промоцията е само за деня и няма много време да разнищваме нещата.

Матейчо, ти дето толкоз лъжеш хората, как може да се оставяш да те заблуждават/лъжат?
 
Матейчо, ти дето толкоз лъжеш хората, как може да се оставяш да те заблуждават/лъжат?


Не се напъвай, няма смисъл.
 
Ако искате ОРИГИНАЛНИ очила Ray-Ban можете да разгледате офертите на Sunglasses-shop.bg ТУК
Предлагат и най-новата колекция слънчеви очила Ray-Ban Chromance
Повече за новата серия слънчеви очила Ray-Ban Chromance може да прочетете ТУК
Магазинът е оторизирън дилър на Ray-Ban за България. Може да проверите ТУК
При поръчка получавате ОРИГИНАЛНИ очила + отстъпка от 10% + Подарък + Безплатна доставка!
 
Последно редактирано:
Ако искате оригинален Ray-Ban също така трябва да знаете, че ще платите за очилата цена, която е 40 пъти над производствената и с парите си захранвате мегамонополиста Luxottica. Още информация по въпроса:
 
EDIT : Няма какво да кажа. Доста тъпанари са се навъдили в тоя форум или просто мозъците са им изгърмели. Жалко.
Благодаря на всички за отговорите. Стана ми доста интересно като видях тая тъпотия.
 
Последно редактирано:

Горе