На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

uni-web

Well-Known Member
Колеги, няма да е за първи път да го казвам и ще го потретвам и какво ли още не вече.
На тоя на който е тоя сайт да се спира веднага, че ще ми прилошее вече аз съм добро дете, ама по-добре да ма не ядосва.
Знае ли тиквеника, че 4-5 човека трябва да се хранят от този сайт, па му не писна по цял ден да виси на моя и квото се пусне да се копира мотамо.
Не ми трябват линковете му, не искам да ми се краде контента да ходи да си краде от големите като блица не от мен!!!!
Между третото, за скъпите статии направо глави ще режа!!!
budnaera...com
Да си признава и спира веднага, не ми стигат и другите ами и той...
 
От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Budnaera.com -whois history

Expires on December 25, 2015

Created on December 25, 2014

Admin Name: Adrian Antonov
Admin Organization: 1
Admin Street: 3695 Arundel Dr
Admin City: Arundel
Admin State/Province: QLD
Admin Postal Code: 4214
Admin Country: AU
Admin Phone: +61.755633489
Admin Phone Ext:
Admin Fax:
Admin Fax Ext:
Admin Email:
 
От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Туй не е бг. номер. Нека да се скитасваме, ние ако не си пазим гърба кво правим.
Големите майната им ама ние тука се борим за нещо, а то като се крадем нищо не става.
Budnaera.com -whois history

Expires on December 25, 2015

Created on December 25, 2014

Admin Name: Adrian Antonov
Admin Organization: 1
Admin Street: 3695 Arundel Dr
Admin City: Arundel
Admin State/Province: QLD
Admin Postal Code: 4214
Admin Country: AU
Admin Phone: +61.755633489
Admin Phone Ext:
Admin Fax:
Admin Fax Ext:
Admin Email:
 
От: Re: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Нямам подозрения братле, ама той не само от мен краде ами и от още много други колеги.
Може ли да не е от тук? Или имаш подозрения, защото ако имаш, направо казвай. :)
 
От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

От кой сайт ти крадат, да не си им разрешил в общите си условия?

Ако е уебсайта който си мисля. С червено си пише, че е разрешено използването на материали с линк.
 
Re: От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Кради и ти :)

Ее, това е кофти и жалко. Да крадеш, значи си на това ниво. Ниво, което трудно би минало за предприемач. ;)
 
От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Айде да хвърли първия камък тоз който не краде :D
 
От: Re: От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Ее, това е кофти и жалко. Да крадеш, значи си на това ниво. Ниво, което трудно би минало за предприемач. ;)

Тогава да държи ниво. И да съди провинилите се ;) Така правят истинските предприемачи наистина.
 
Re: От: Re: От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Тогава да държи ниво. И да съди провинилите се ;) Така правят истинските предприемачи наистина.

Ние сме малко смесено поколение и докато нашата много добра система "работи" има начин с рипости и някакви по-уебмастърски начини. :) Пусни му малко шити линкове, нещо такова, някоя друга статия, че е кофти ресурс и т.н. ;)
 
От: Re: От: Re: От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!

Ние сме малко смесено поколение и докато нашата много добра система "работи" има начин с рипости и някакви по-уебмастърски начини. :) Пусни му малко шити линкове, нещо такова, някоя друга статия, че е кофти ресурс и т.н. ;)

Интересен подход, за който човека едва ли ще разбере или усети..... загуба на време.
 
Re: От: Re: От: Re: От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми пис

Интересен подход, за който човека едва ли ще разбере или усети..... загуба на време.

Абе репортите към Google не са загуба на време. Както и негативните коментари за сайта. :)
 
От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Нямам такива намерения, мисля за истинска голяма медия, не за пунти мари като другите.
Едно е да вземеш информация друго е направо контента копи пейст.
Кради и ти :)
 
От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Аз продължавам да не знам защо не докладваш крадено съдържание? Системата работи, тествал съм, дори отговор съм получавал.
 
От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

[video=youtube;inzxDkEn2x0]https://www.youtube.com/watch?v=inzxDkEn2x0[/video]
 
От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Нямам такива намерения, мисля за истинска голяма медия, не за пунти мари като другите.
Едно е да вземеш информация друго е направо контента копи пейст.

мДа. :) Засякох те наскоро. То си е публичен клипа в YouTube, ама барабар с коментара ми към него няколко минути след мен. :D
 
От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

В България никога няма да спре краденето на новини и т.н. Или си измисли някаква защита или докладвай.
 
От: На който е будна или заспала ареа да спре да краде, че ми писна!!!

Добре де, ами ако се посочва източника, нали си е ок?
 

Горе