На кой брояч да имам повече вяра

erotic

New Member
Искам да попитам,значи в един електронен магазин на cs cart си има статистика за посещенията,наскоро добавих и tyxo и забелязвам известно разминаване в посещенията,tyxo-то винаги показва по малко посетители,средно с около 20- 30 процента.Като се има и в предвид това,че cs cart отделна колонка брои "ROBOTS"
 
От: На кой брояч да имам повече вяра

Инсталирай си Гугле Аналитикс и се води по него всичко останало е за протокола
 
От: На кой брояч да имам повече вяра

Да и аз на гугъл най-вярвам, други поставям само за да виждат потребителите, но по гугълския се ориентирам.
 
От: На кой брояч да имам повече вяра

Вярата няма нищо общо когато става въпрос за броячи. Всеки брояч си има собствени критерии за отчитане на уникални посетители, потребители онлайн и т.н. Всички мерят вярно според собствените си критерии. Просто тези критерии не са универсални и съответно, резултатите се различават.
 
От: На кой брояч да имам повече вяра

Тиксото прави проблеми със SSL. За това в онлайн магазин - Goodle Analytics
 
От: На кой брояч да имам повече вяра

Goodle Analytics :D
 
От: На кой брояч да имам повече вяра

Ще изпозлзвам темата за да не правя нова. От 2 дни съм си инсталирал на wordpress-а Piwik, но няма никакви данни, нито като вляза през url-адреса/piwik нито от plug-in в dashboard. Всичко стои празно и пише че няма данни за показване. Вярно сайта ми е нов, ама не вярвам толкова никои да не го е посетил. Поне мен трябваше да засече, ако няма други посетители.
 
От: На кой брояч да имам повече вяра

Goodle Analytics и wstats.org
Току що пробвах wstats.org - и той има проблеми с SSL.

Искам да питам, някой знае ли сносен брояч, освен Г Аналитикс, който да няма проблеми с криптирана връзка?
 
От: На кой брояч да имам повече вяра

Аз съм доволен от w3counter и piwik
Не знам дали имат проблеми със ssl, можеш да пробваш.

SpitFire, piwik има опция да филтрира твоето ip, за да не те лъже в статистиката. Виж дали не си включил опцията. Също провери дали си вкарал кода на брояча където трябва. Ако ползваш кеширащи плъгини им изтрий кеша след добавянето на кода.
 
От: На кой брояч да имам повече вяра

Goodle Analytics на всеки page
 
От: На кой брояч да имам повече вяра

wstats , google , и tyxo също е верен (поне така съм го засякъл)
 

Горе