На 17 години съм, търся работа

Pinguin_23

New Member
Здравейте!

На седемнайсет съм и желая да работя. Въпросът ми е каква работа мога да си намеря, особено в интернет. Четох в статия, че мога да превеждам или да пиша текстове или да помагам в онлайн магазин. Знам английски.

Какви са вашите преживявания и може ли да ми дадете съвет?

Благодаря!
 
Здравей и добре дошъл. Можещ всичко. Копирайтингът не е лоша алтернатива. Но определено гледай и това с качването на статии, продукти, управлението на някой CMS, това също ще ти даде реална представа как се случват нещата в интернет, как се управлява съдържание. Също така виж как се управляват и развиват социални канали. Канали като Facebook, Youtube, Istagram и други. Това ще е свързано с по-нататъчното ти развитие. В един момент ще можеш сам да си управляваш твой собствен проект, което вече е съвсем друго начало за теб. Но до тогава ще трябва да поработиш за чужди.
 
Разгледай възможности като - публикуване на сайтове в директории / публикуване на статии в артикъл директории, междувременно ако искаш да се развиваш, започни да четеш да кажем за разни блогове, направи си и блог някъде, и публикувай по 2-3 статии, wordpress хостинг е към 2-3$ на месец споделен , домейн да кажем .info е 0.99$, ако не ти се дават пари -> blogspot.com е безплатен
 
Евалата бате. :) После да го похвалиш. :)

За съжаление не мога да го похваля. Дадох му задача, договорихме се за парите и всичко необходимо, но той така и не се обади. Сега дори да ми пише няма да се занимавам с него. Явно му трябва време, за да реши дали търси работа или иска много пари да му капнат от небето. Пожелавам му успех!
 
За съжаление не мога да го похваля. Дадох му задача, договорихме се за парите и всичко необходимо, но той така и не се обади. Сега дори да ми пише няма да се занимавам с него. Явно му трябва време, за да реши дали търси работа или иска много пари да му капнат от небето. Пожелавам му успех!
Кофти да го прочета. Наистина. ;)
 

Горе