Невероятно, но факт! McAfee е заподозрян в убийство.

Sash888

Active Member
Да, да правилно сте прочели.

McAfee е заподозрян в убийство.:shock:

Каква антивирусна драма, какъв шок 8).

Създателят на един от най-популярните антивирусни софтуери John McAfee е заподозрян и издирван за убийство?

Сигурно се питате, какво стана с бедния McAfee след като взе една торба с пари от Интел за продажбата на прословутия софтуер.

Ами запраши в Белиз, а слуховете упорито повтарят, че е опъвал магистралки по цял ден.

Но да гръмне :twisted: бедния Грегъри? О, не! Това вече звучи по-страшно и от най-опасния троянски кон.

Какво падение! Да вземеш една влакова композиция с пари и да не си наемеш точните хора, а сам да.....:twisted:

Ужас. Позор!

Какво ли да очакваме от Касперски :-o
 
От: Re: Невероятно, но факт! McAfee е заподозрян в убийство.

Това истина ли е? :) Ако се окаже истината много бързо другите ще се ориентират към инвазия. На врата са се заредили - ESET NOD32 Antivirus, Kaspersky, AVG, AVAST. PANDA, MicroTrend, Avira, Norton и други убавци. :)

След тях, на довършителна акция, излиза зоопарка на гошо.
 
От: Re: Невероятно, но факт! McAfee е заподозрян в убийство.

Това истина ли е? :) Ако се окаже истината много бързо другите ще се ориентират към инвазия. На врата са се заредили - ESET NOD32 Antivirus, Kaspersky, AVG, AVAST. PANDA, MicroTrend, Avira, Norton и други убавци. :)

E, кога съм пускал неистини :confused:

Не, не мисля. Той отдавна няма нищо общо с софтуера. Но вероятно ще има спад в продажбите за известно време.
 
Re: От: Re: Невероятно, но факт! McAfee е заподозрян в убийство.

E, кога съм пускал неистини :confused:

Не, не мисля. Той отдавна няма нищо общо с софтуера. Но вероятно ще има спад в продажбите за известно време.

Да, прав си. Просто пробвам. :) Да, ще се отрази, все пак носи името на софтуера. :)
 
От: Невероятно, но факт! McAfee е заподозрян в убийство.

Ударът по бранда е по-тежък и от сблъсък с метеорит. Интересно е да се види как ще реагират и дали ще обърнат нещата в своя полза.

Засега мълчат и запазват ледено спокойствие. Дори и в туитър не реагират до момента, въпреки че имаше бум в последните часове.

Хъммммм....
 
Определено може да удари по хорското мнение, а и от там върху бранда. Има я тази зависимост. Нищо, че някои все пак разграничават малко или много нещата. ;)

Ще цъфне навсякъде. Това ще изиграе добре за другите в нишата. Все пак е време да има малко преместване на пазарните дялове и това идеален повод да се случи. :)
 
От: Невероятно, но факт! McAfee е заподозрян в убийство.

Не прочетох началото автора на темата и като прочетох темата бях 100 процента сигурен, че това е Даласа.
 

Горе