Аукцион за: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиум !

От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Имам огромно желание да бидвам на твойте домейни, но не мога да се плаща чрез Пайпал. Може ли да го отключи като опция?
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Чак пък премиум...
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Кои са домейните ак оможе на ЛС

В първия пост на темата има линк към аукциона.....
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Чак пък премиум...

Ще се съглася с теб, че премиум се използва за щяло и нещяло. Може би си прав и ще променя заглавието.

Кои са домейните ак оможе на ЛС

Както и колегите споделиха - като кликнеш на линка в първият пост, ще те откара на списъка с всички домейни.

Имам огромно желание да бидвам на твойте домейни, но не мога да се плаща чрез Пайпал. Може ли да го отключи като опция?

OK. Променено е.

Остават 8 дни. Цената за момента е смешна.
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Смешна е, да ти се чуди, човек за какво си го пуснал без резервна цена, но се надявам да си държиш на думата, като сериозен бизнесмен и да продадеш портфолиото на последния бидър.
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Разбира се. Започвам сериозни отношения с Flippa - само за справка - GayDeals ми излезе някъде около 500 долара - а го продадох за 200. Но - го продадох - колкото и да болеше. Рискове на бизнеса. Същият ден продадох за 550 долара домейн, който бях купил за 11 - xmite.com - така че балансирах нещата.

Има 24 watchers и над 700 разглеждания - някои си пазят патроните за накрая. Не че виждам логика в това. Аз вече не правя така - защото много често забравям и после си удря главата в стената.:rolleyes:

PayPal го направих само за теб. Ако не бидваш, пусни ми едно лично, за да го махна като опция. С тия ограничения, които ми налага paypal и само ДНК не ми искат - ме дразнят и затова предпочитам да не ги използвам.
 
От: От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Пр

Разбира се. Започвам сериозни отношения с Flippa - само за справка - GayDeals ми излезе някъде около 500 долара - а го продадох за 200. Но - го продадох - колкото и да болеше. Рискове на бизнеса. Същият ден продадох за 550 долара домейн, който бях купил за 11 - xmite.com - така че балансирах нещата.

Има 24 watchers и над 700 разглеждания - някои си пазят патроните за накрая. Не че виждам логика в това. Аз вече не правя така - защото много често забравям и после си удря главата в стената.:rolleyes:

PayPal го направих само за теб. Ако не бидваш, пусни ми едно лично, за да го махна като опция. С тия ограничения, които ми налага paypal и само ДНК не ми искат - ме дразнят и затова предпочитам да не ги използвам.

Трябва да си намериш твой си човек от супорта, тогава всичко става наред с пайпал. Иначе стана с пайпал.
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Исках да бидна 100 долара, то автоматичнио ми го смали на 66$ що така?
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Защото като няма reserve ти поставя бида дотолкова, че да спечелиш. Тъй като сега печелиш със 66, това е цената на която (ако никой друг не бидне) ще спечелиш. Ако някой друг почне да бидва, flippa автоматично ще бидва от твое име до 100 долара след като си сложил толкова.
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Защото като няма reserve ти поставя бида дотолкова, че да спечелиш. Тъй като сега печелиш със 66, това е цената на която (ако никой друг не бидне) ще спечелиш. Ако някой друг почне да бидва, flippa автоматично ще бидва от твое име до 100 долара след като си сложил толкова.

Охоо, това за автоматика не го знаех, готино е.

Но едновременно е тъпо, че не ми позволяват да бидвам много нагоре, може да искам да сплаша хората и да вярвам, че ако бидвам малко по-малко, цената ще тръгне по-нагоре, отколкото ако бидвам директно.
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Остават 8 часа.
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Малко извън темата имам ли право да казвам колко ми е резерв цената?
 
От: Невероятно портфолио от домейни - No Reserve - ANWP.com, QYQI.com + още 37 Премиу

Интересно, ако имаш резерв цена защо не ти е началната за търга :)
 

Горе