Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

ivo1017

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Ако си собственик на блог, уеб сайт и мечтаеш за големите пари, запомни това: Твоята липса на успех не е заради промяната в алгоритъма на Гугъл. Или поради краденото съдържание. Или защото нямаш страница във Фейсбук.

Не са виновни и съветите на любимият ти сео „гуру”…

Нито софтуера, който ти обеща първа страница в Гугъл…


Причината за неуспех е много по-проста. И много по-лесна за решаване.

Нека те попитам кое е правило №1 за успех в онлайн бизнеса?

Да, точно така. Трафик + конверсия=печалба.
19308960.jpg


Разбира се вече знаеш това. Намерил си празна ниша. „Гладна” аудитория, която е готова да купува. Но ти липсва първата част от уравнението. Нямаш трафик.

Как може да решиш този проблем сега?

Няма нужда да хвърляш боб, да ходиш на врачка или да чакаш да дойде новата „Панда”. Твоето решение е вече тук.

С него ще забравиш:


  • Да пишеш скучни статии;
  • Да имаш технически умения;
  • Да чакаш 6 месеца, за да видиш резултатите;
  • Да работиш ден и нощ до изтощение;
  • Да имаш познания в 101 уеб услуги;
То ще ти донесе:


  1. Таргетиран трафик, за какъвто винаги си мечтал;
  2. Увеличаване на приходите, каквито отдавна трябваше вече да имаш;
  3. Свободно време, за да го прекарваш със скъпите хора, на любимото място;
  4. Желаното удовлетворение от това, което правиш.

Но стига вече приказки. Готов ли си новата услуга „СЕО за 2 лева на Ден”?

Ето какво представлява тя:
19309240.jpg


  • 70 събмита в най-известните директории за статии;
  • 50 събмита в най-добрите сайтове за “press release”;
  • 10 отметки в най-известните сайтове за “bookmarks”;
  • 40 web 2.0 акаунта;
  • 1000 форумни профила;
  • 50 профила в социалните мрежи;
  • 30 rss feed събмита;
  • Индексиране на всички страници;
  • Добавяне към отметките на всички линкове от “press release” and “social networks”;
  • 1000 блог коментара.

Какво се изисква от теб?

1. Адресът на твоят сайт;
2. Една ключова фраза/ дума;

И след това?

1. Получаваш услугата „СЕО за 2 лева на Ден”;
2. Изчерпателен доклад на посочената от теб електронна поща за свършената работа.

А наистина ли цената е колкото една „Кока-кола” (2 лева)?
19308962.jpg


Да това е цената 2 лева на ден. Разбира се ти трябва да платиш цялата сума на веднъж. В момента тя е: $ 49.99.

Начин на плащане: PayPal, Epay, банков превод.

За контакти: лично съобщение във форума или посочените „Messenger” - и в профила ми.

Често задавани въпроси.

Безопасна ли е услугата за нови сайтове?

Да. Тествана е на няколко нови сайта, който са на по-малко от месец. Повечето влязоха в топ 15-20 в резултатите от търсенето.

Ръчно ли се прави всичко?

Не. Някои от услугите се извършват с помощта на софтуер. Софтуер, който е напълно легален, с всички свои функционалности;

За какъв срок се извършва услугата?

Обикновено времето от получаването на плащането до изпращането на доклада е 4-9 дни. При промени в срока ще бъдете уведомени, преди самата поръчка.

Има ли ефект при високо конкурентни ниши като finance, loans, weight loss, mortgage, forex?

Да има ефект. Но в тези случай най добри резултати се постигат при периодично използване на услугата.

Услугата може ли да се използва за български сайтове и такива, които не са на Английски език?

Да. Само да уточня, че текстовете ще изглеждат така: „I love to play футбол, and we're often going out to play with my friends.” Ще се използватчуждата ключова дума в английски текст.


П. П. Тъй като услугата е нова предлагам и специална отстъпка от 15 % за първите трима.

Ще помоля за кратко ревю след това.

П. П. П. Ако има въпроси, мнения и препоръки, не се стеснявайте да питате. Ще отговоря при първа възможност.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: bizz
От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

Яка презентация ! евала!
 
От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

Много хубава презентация ,но защо 2 лв на ден? пък после 50 $ ....тия дни е цялата работа за 1 линк ли?
 
От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

Много хубава презентация ,но защо 2 лв на ден? пък после 50 $ ....тия дни е цялата работа за 1 линк ли?
Съжлавяма моя е грешката. Логиката е, че получавате 1 linkwheel за тази сума. За ниско и средно конкурентни ниши е достатъчно по една такава услуга на месец. Например гоните 3-4 ключови фрази. Първият месец правите за 1 ключова дума. След това за втора и т.н. За това съм писал по 2 лева на ден. Това е бюджет за 1 месец, с който се постигат много добри резултати.
 
От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

След като ефекта няма да изчезне след първият месец спокойно може да пуснеш оферта - СЕО за 20ст на ден (на годишна база)
 
От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

значи давам ти 365x2лв и сайта ми е на първа страница по ключова дума?
Интересно ,ако сайта ми е фирмен и е за производство на бельо.Състои се от 5 страници -за нас изработка,контакти и продукти?
 
От: От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

След като ефекта няма да изчезне след първият месец спокойно може да пуснеш оферта - СЕО за 20ст на ден (на годишна база)

Радвам се, че имате чувство за хумор момчета. Ще помисля за нова тема скоро с предложението по-горе. :)
 
От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

значи давам ти 365x2лв и сайта ми е на първа страница по ключова дума?
Интересно ,ако сайта ми е фирмен и е за производство на бельо.Състои се от 5 страници -за нас изработка,контакти и продукти?

Няма проблем, че е фирмен. Не давам 100 процента гаранция за първа страница. Никъде не съм писал за това в темата. Имам много проекти,които излизат на първа страница, но това зависи и от много други фактори.

За класиране с гаранция може да видите оферти на оптимизатори, които работят със руската борса за линкове Sape.

Не е проблем, че сайтът е от 5 страници. Имало е и поръчки с по-малко на брои. :)
 
От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

Добра презентация.
Само един субективен да го наречем кусур:

Не обичам да ми говорят на ТИ хора дето с посланието си се надяват да получат пари от мен.
Това е почти сигурен начин да НЕ им стана клиент.
Поддавам на по-деликатни обработки.

И Кола не пия.
Направо ме накара да се почувствам тотално извън таргет аудиторията ти...

ПС: Не че искам да си говоря на нещо различно от 'ти' с хората тука. Само за рекламните послания става дума.
 
Последно редактирано:
От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

Това действа ли?
На мен ми трябва да популязирам сайт за услуги (само в София при това) , динамичен сайт с 5-6 страници, блог и форум идват натруфено за темата на сайта,както и статии на тази тема :)
Какво е решението?
 
мдам действа това емулира класическия ауторити модел... според изпълнението може да бута и за големи ниши нагоре... като има вариянт да се изпълни като изцяло уайт стратегия с прес релиизи да си затвърждвате бранда в големи и в таргетирани новинарски сайтове и помежду другото да трупате линквета ама бюджета няма да е $49 нито $490 че даже и $4900 са малко (зависи от нишата и аудиторията )
 
От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

То с много пари всеки може. Иначе част от хората нямаше да търсят Б-варианти (тук).
 
От: Невероятно! SEO за 2 Лева на Ден!

Аз съм си поръчал услугата, в момента чакам доклада за свършената работа.
 

Горе