Некоректен поръчител ли е това?

lili

Member
Представете си изненадата ми когато реших да ползвам статия, която не е одобрена от поръчителя и се оказва публикувана още същия ден след като е пратена. На запитването ми защо не ми я е платил, а си е позволил да я публикува, след като е казал, че не я одобрява и не отговаря на неговите изисквания, получих няколко отговора, но прилагагам като цитат последния:

da, no ne ste mi kazali da ne ia publikuvam, prosto ne vi odobrih zaradi niskata unikalnost proverena s advegoto, napishete nova statia no unikalna s advego i vi ia plashtam na 100 procenta...

Уникалността на статията беше 83 процента, според версията на адвего, която усилено ползват колегите напоследък и на която той държеше (защото беше сто процента уникална при друга програма). Интересно ми е да се допитам до вас - аз ли нещо не съм разбрала в случая или човекът е напълно некоректен? То не се ли поразбира, че като не я платиш, статията не е твоя!?
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Ами да, ограбил ти е труда. Отказана статия = не се публикува и съответно не се плаща. Публикувана статия = публикувана и платена

Преди векове когато и аз писах статии преди да стана програмист написах така една статия и я пратих, и човека каза че не я харесва но също каза "Няма да я публикуваме за това можеш да си я ползваш или да я продадеш"

Винаги искай капаро мила, иначе ще те изработят за съжаление...
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

На мен не ми е за четерите лева, но въпросът е принципен. Тук във форума винаги са били коректни, и останах втрещена от този случай, явно напоследък не ми върви... И преди се е случвало да не харесат статии, все пак не може човек да се справи с всичко, различни критерии имат поръчителите, но до момента не е било да ми откажат статия и да я публикуват в същото време.
Често съм подарявала такива статии на хора, с които съм работила и които съм сметнала, че заслужават такъв жест. Исках и сега да постъпя по същия начин и се радвам, че проверих, защото някак си изпитах съмнение към този човек...и щеше да е супер глупаво уж да искам да дам нещо на човек, който заслужава, а то вече е ползвано и индексирано от търсачките...
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

измамник, който дори не знае да пише на кирлица...
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Аз първо исках да се разбера с него на лични и да попитам защо е постъпил така и че след като е решил в крайна сметка да я публикува статията, да не се скътава, а да си я плати най-малкото, но се започна едно увъртънее... Затова не мога да оставя нещата така, не ми е приятно, че тук в тази приятна обстановка, се появяват такива хора...
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

вече работи с предплата - доверие никому!
и кажи кой е хубусника, че да му имаме едно на ум
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

кажи му да ти я плати х10 , като компенсация, ако ли не давай го тук и да го правиме червенушко :evil:
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Ами той каза - ще ти я платя, ако дигнеш уникалността, или пък напишеш още една нова статия!? Е как да дигна уникалност на нещо, което вече е с нула процента уникалност!?
 
Последно редактирано:
От: Некоректен поръчител ли е това?

Мисля, че е редно да споменеш човека, ако е от този форум. Това си е чиста измама.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Колежке, всичко е кристално ясно, напиши кой е , за да го оценим подобаващо. Колко време още ще изгубиш да се разправяш с него , а и да разказваш тук? Времето ти също е пари :)
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

18-07-14, 15:33
nikoleta
nikoleta Не е онлайн
Member

Регистрация
Apr 2014
Мнения
81

Rep Power
2

Начално От: ???

Цитат Първоначално написано от lili
Пепйпал адресът ми е....
очаквам статията да ми се плати, след като сте я публикували същия ден в който съм я изпратила, и след като не я одобрихте заради незадоволителната уникалност САМО 82 процента!
След като сте я публикували най-малкото което може да направите е да си я платите. Аз не съм я подарила, след като съм я написала и не е одобрена, мога да я продам на друг потребител - както се е случвало, но е страшно некоректно да си позволите да я публикувате, без да сте заплатили или без разрешението на автора.
Очаквам до довечера да го направите, в противен случай ще се свържа с админите за вашата некоректност!


iavno e stanala greshka s niakoi ot statiite, pishi mi za koia statia stava vapros i shte ia mahneme .

Pozdravi ot nas.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Надявам се и аз да не съм започнала много рязко, но точно в този момент бях много афектирана, защото тук специално не ми се беше случвало да срещна такава некоректност! И не мога да разбера, как така статията е публикувана по погрешка? И то дори да я махне, статията вече е индексирана, т.е. няма да е уникална? Или аз мисля в грешна посока.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Аз не искам да бързам с поставянето на червени репутации и т.н, защото искам да съм сигурна, че съм права. Не съм човек, който иска да ощети някого, затова и исках да се допитам до вас, колеги, какво да правя в такъв случай.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Остави,че потребителя в случая е некоректен, а и ме съмнява доста отдавна за мултиакаутинг.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Когато вчера разбрах, че е публикувал статията по този начин, се разрових да намеря темата и там имаше такъв коментар, че нещо се съмняват в този потребител, затова и реших да споделя, че може би наистина име нещо гнило тук...
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

станала грешка хахахаха тия да ги разправя на баба си тоя измамник с женски ник...
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Определено става дума за некоректен поръчител и подробностите нямат никакво значение. Щом не си платил нещо, то не е твое и не можеш да го ползваш при никакви обстоятелства - точка. Другото име на тая ситуация е ''кражба'' - който иска да се обижда.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Жертвa си нa измaмa. Жaлко, типично по бългaрски, кокошкaрскa история...
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

nikoleta, jesika това са все алтер егота на баннатия мошеник murad80.

Добре е шефчетата да проверят IP-тата.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

nikoleta, jesika това са все алтер егота на баннатия мошеник murad80.

Добре е шефчетата да проверят IP-тата.

Предвид това, че ip се сменя сравнително лесно това не е рашение. Решението е веднага да се дава гласност, за да се избегнат още такива измами.
 

Горе