Некоректен предприемач от форума. Какви са правата ми?

lubo555

Member
Здравейте!
Преди месец бях писал във форума, че искам да си купя фенове. Писаха ми различни хора и се спрях на minch3v. Всичко звучеше супер, докато не платих парите. Метода по който вкарва феновете е, като му дадеш права в страницата ти и той качва забавни клипове и ги споделя в негови страници. Хората харесват клиповете и страницата от която са споделени. Всичко е супер, освен това че се изпокри и спря да качва клипове.

За месец и малко е качил 8 клипчета. Харесванията, които получих са около 260 за този период. Ако трябва да изчакам до 1000 броя, ще отнеме около 4 месеца. Бизнеса за който поръчах лайкове е сезонен и се притеснявах, че края на юни е късно, но уве вече е август, и вече съм сигурен че е крайно късно за каквото и да било. По мои изчисления към края на октомври или началото на ноември ще получа всичко за което съм платил. Уви, няма да ми е нужно...

Писах му преди няколко дни да ми върне парите, но ни вест, ни кост....

Не знам как да процедирам да си взема парите и да ги поръчам на друг тези харесвания...

ПС: Хора, ако нямате познания и ресурс, просто не предлагайте услуги...които сами сте на ясно, че не може да извършите. Писах му многократно да го побутвам, да си върши работата, за която си плащам, а не получавам даром. Уви...я отговори, я не...

Имали ли сте такива случаи, да ви вземат парите и да се изпокрият? Как да процедирам? Какви са правата ми?
 
От: Некоректен предприемач от форума. Какви са правата ми?

Другия път плащай предварително само на утвърдени потребители, в които си сигурен.
 
От: Некоректен предприемач от форума. Какви са правата ми?

Ползвал съм услугите на няколко човека. Винаги всичко е било ОК, но този път...
 
От: Некоректен предприемач от форума. Какви са правата ми?

В случая няма какво да направиш, освен да го вкараш в черния списък на потребителите тук. А нямаш ли му координати - телефон, скайп? Аз имах един подобен случай наскоро с потребител от форума, но той все пак свърши повечето работа, просто изчезна в един момент за някои довършителни неща, но здраве да е, цялостно съм доволен.

Иначе за лайкове, ако ти трябват бързи, пробвай с лайкджакинг, има няколко човека тук, които предлагат, не е същото, но 1000 ще ги вкарат за 4-5 дни, а може да има и добър ефект, зависи от бизнеса :)
 
Имаме лист, който реално може да се ползва. Но всеки е имал. Аз веднъж, отдавна. Така, че дори и админите не са застраховани, за това бъдете предпазливи. Има черен лист, както и винаги може да се даде репутация или/и итрейд. Не знам защо някои рискуват репутация тук за нещо, или просто недоразбирателство в някои случаи. ;)
 
От: Некоректен предприемач от форума. Какви са правата ми?

Преди време взех ревю от колегата за услугата му и така и не получих нищо. Реших, че страниците ми са неподходящи за методите и тъй като е ревю не настоявах, но явно си ги прави тези номера.
 
От: Некоректен предприемач от форума. Какви са правата ми?

Ще пусна КЗП срещу него, защото имам кореспонденция и разпечатка на плащането... и имам съмнения за укриване на данъци, за това моя позната в НАП ще ми съдейства. Важното е да не изгорят други като мен.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
 
От: Некоректен предприемач от форума. Какви са правата ми?

Писал съм ти на лично.
 
От: Некоректен предприемач от форума. Какви са правата ми?

Предполагам всички са имали случаи, в които са ги ''пържили'', но това е нормално, има си и такива. Мен два пъти ме излъгаха в блекхет форума, уж се спазарихме по скайпа, всичко ок и като им дадох капаро да започват потънаха в дън земя:)
 
Re: От: Некоректен предприемач от форума. Какви са правата ми?

Предполагам всички са имали случаи, в които са ги ''пържили'', но това е нормално, има си и такива. Мен два пъти ме излъгаха в блекхет форума, уж се спазарихме по скайпа, всичко ок и като им дадох капаро да започват потънаха в дън земя:)

Да, случва се. И аз съм търгувал на вън с кви ли не идиоти и там смея да твърдя, че някак % е по-голям от тук. Не знам защо, но явно и за това, че няма чак толкова голяма близост между потребителите като тук. Реално това може да е една от водещите причини, въпреки, че и сме малко тарикати като манталитет. :)
 
От: Некоректен предприемач от форума. Какви са правата ми?

Аз пък не съм имал случаи да ме излъже някой. Гледам колегата ти е писал и дано оправите проблема. А като гледам и за каква услуга става въпрос сумата не е кой знае каква. Иначе дробре го споменаваш да се знае... Успех!
 
Имаме лист, който реално може да се ползва. Но всеки е имал. Аз веднъж, отдавна. Така, че дори и админите не са застраховани, за това бъдете предпазливи. Има черен лист, както и винаги може да се даде репутация или/и итрейд. Не знам защо някои рискуват репутация тук за нещо, или просто недоразбирателство в някои случаи. ;)
Къде е това ?
 

Горе