Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

AMOUN

Well-Known Member
преди време бях пуснал тема как за една година започнах да печеля от адсенс започвайки от 5$ и стигайки до над 5 000 $ на месец.
Няколко човека скочиха да викат къв съм .. забравих кво беше нещо комунистическо там... чак жлъчката и мсе напука от злоба и яд :) че не било вярно... еми... понеже се върнах малко от морето и се присетих да ги подразня още малко
мисля да ви покажа снимка на изкарани от мен за месец та да са пукат душманити от яд... тва е рекорда до сега, надявам се до края на годината да го удвоя да си го снимам и да си сложа в рамка...
като пак да спомена това не ми е основен бизнес - сайтовете и интернет са ми само хоби...
парите са изкарани без измама...

май и за подпис ще си сложа тая петарка... :) да в арадвам...
та настрана заяждането
но щом аз мога - що и вие да не можете?

5000.jpg
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Евала! Само това мога да кажа!
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Браво, браво! Жив и здрав да си ги харчиш и още толкова да направиш! :)

Този адсенс тъй и не ме хареса мен и го ползвам само да запушвам дупки по сайтовете. :wink:
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Аз пък изобщо вече не го ползвам, но е нормално за сайтове с трафик да изкарват пари от Адсенс .

AMOUN, отличник си по адсенс :) Честито!
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Поздравления!. Чак не ми се вярва това да е възможно и си запазвам скептицизма.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Честито и то мен. Ще те помоля, както и другите...ако имат такива стимулиращи материали, да не се срамуват....а да ги пускат. :) Може даже да пишете, че е от трето лице, ако искате анонимнус. Все пак знаем къде се намираме. Успехи ти пожелавам и нека следващия да са двойно. Искрено ти го пожелавам, бате. ;)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Поздравления!. Чак не ми се вярва това да е възможно и си запазвам скептицизма.

и аз си мислех че е невъзможно преди да видя...
и докато не ми ги платиха така и не вярвах все си мислех че нещо ще ме врътнат :)
 

Прикачени файлове

  • sasa.jpg
    sasa.jpg
    3.9 KB · Преглеждания: 336
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

и аз си мислех че е невъзможно преди да видя...
и докато не ми ги платиха така и не вярвах все си мислех че нещо ще ме врътнат :)

http://www.predpriemach.com/attachment.php?attachmentid=760&d=1278361111
Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Браво, браво - така се прави. Само ми е интересно от колко сайта общо са спечелени тези пари и колко уникални на ден имат сайтовете. Ако не е тайна де :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Браво, браво - така се прави. Само ми е интересно от колко сайта общо са спечелени тези пари и колко уникални на ден имат сайтовете. Ако не е тайна де :)
И на мене това ми стана интересно.
Честито на хилиардера! :)

Само не знам защо трябва да си мислим че е невъзможно, просто трябва да се работи за успеха. Сигурен съм че AMOUN не се занимава от вчера, макар че е само хоби, и затова е пожънал успех. Браво! Да си ги харчиш със здраве.
 
Честито и от мен бате :)

А на останалите ще кажа: в интернет всички стартират равни и се различават само по това което знаят и което правят. Тези дето са родени назапад и ги гледате по големите сео сайтове нямат никакви предимства спрямо нас (нито са по умни нито по красиви 8)) така че няма пречка защо всички да не почнат да изкарват един ден такива или още по големи пари - пазарът е огромен :)

и да не забравя да изчеткам форума със страта тема на AMOUN
Малко да ви надъхам... какво постигнах за една година!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Браво със здраве да си ги харчиш на вилата с биричка в ръка :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Братле успех за напред! Всеки може но малко успяват ;)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Честито и от мен, както казаха и другите със здраве да си ги харчиш. Мен ми е интересно с чужди сайтове ли са изкарани или с български, но ако мислиш че е по-добре да не отговаряш ще те разбера. Айде до края на годината поне х2 да ги направиш :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Кой каза,че не можело.Успеха идва при упоритите и вярващите.
Capture.PNG
В началото и аз не вярвах. :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Ама ниой не казва с какви сайтове ги е направил и по-какъв начин :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

не казва и е добре че не казва защото българите са малко завистливи...
браво за адсенс..рекорда ми в адсенс е 770$ далече от теб..но от други програми съм докарвал 5-6к$
 

Горе