Неоген фалира

dancho

New Member
Скъпи партньори,

поради промяна в продуктовото портфолио на фирма Неоген ЕООД Виинформираме, че считано от 11.03.2009 преустановяваме поддържане напартньорската мрежа Neogen Partniori.

В тази връзка Ви молим да премахнете кодовете на Neogen от Вашите страници, за да не се показват празни полета, на местата, където са били рекламите, идващи от Neogen.

Наличната информация относно акаунтите, показвания, кликове, финансови задължения ще бъде запазена в нашата База данни и ще послужи за основа при окончателното прекратяване на взаимоотношенията.

За допълнителна информация се свържете с
Гергана Цонкова-Манева,
 
От: Неоген фалира

Странно пък защо аз не съм го получил това... добър ход, за да си нямат проблеми ;) Но нищо не намекват - кога ще си платят...
 
От: Неоген фалира

Изгърмех с една хиледарка . Все пак надеждата умира последна !
 
От: Неоген фалира

Изгърмех с една хиледарка . Все пак надеждата умира последна !
Е все пак не самата фирма е фалрирала, само партньорската програма са спрели... мисля все пак има надежда да си получим заработеното или... трябва по друг начин да се действа?
 
От: Неоген фалира

Е.. току-що говорих с горепосочената г-жа Манева, която май ще си "отдъхне" от спирането на програмата и ми каза, че това, което не се разбирало от съобщението е, че до края на март всички заработени суми ще бъдат изплатени.
 
От: Неоген фалира

дано найстина да ги изплатят
 
Наличната информация относно акаунтите, показвания, кликове, финансови задължения ще бъде запазена в нашата База данни и ще послужи за основа при окончателното прекратяване на взаимоотношенията.

това изречение означава че ще се разплатят казано по корпоративно .... Криза батетат и каки и тепърва се усеща в тгаза част на света а и тя румънската лея се срина с 20% спрямо еврто последните месеци демек им са се увеличили разходите за реклама в бг с 20% от нищото
 
От: Неоген фалира

Като обърна внимание на мнението на Куул, добавям че просто отклоняват парички за да си закрепят някоя румънска цигания....:mad:
 
Като обърна внимание на мнението на Куул, добавям че просто отклоняват парички за да си закрепят някоя румънска цигания....:mad:
Да, тази не успяха. :) Аз мисля, че не е предимно от кризата, а от това че не струваха и това ги съсипа. А кризата ги довърши.
 
От: Неоген фалира

Може вече да залагаме кой е следващия в БГ - Гугъл или Изи Трейдър?
 
От: От: Неоген фалира

Може вече да залагаме кой е следващия в БГ - Гугъл или Изи Трейдър?

Google??? impossible. Вярно е ,че има някакви спадове ама за фалит и дума неможе да става.
 
От: Неоген фалира

100% сигурно, че следващия ще е етаргет, после може да дойде изитрейдъра и чак накрая адсенса :)
 
От: Неоген фалира

На мен не са ми платили... не знам дали някога ще се случи?! Всички ползват Facebook, не вярвам сайтове като Impulse да прокопсат... аз им казах по телефона, че се надявам да ми платят, преди да са фалирали, но ефект никакъв... само ми дадоха телефона на баш шефа им в Румъния.
 
От: Неоген фалира

Аз чух, че ще Неоген ще си продават някои от сайтовете - сигурно много са го закъсали.
 
От: Неоген фалира

Impulse отдавна се наложи - в момента е един от най-посещаваните БГ сайтове . И това е още по-дразнещо е, защото явно имат приходи от този сайт, но нямат желанието да се изплатят задълженията си . На въпрос дали през времето, в което съм работил с тях дали са ми изплащани осигуровките и т.н, отговора беше НЕ ! А всеки път се одържаха не малки суми за това !!!
 

Горе